Belissa intense - a więc, najwspanialszy środek na włosy, skórę i paznokcie przeznaczone dla dziewczyn

Posted on 17/01/2018 12:38pm

Jesteś kobietą? Szukasz czegoś do umocnienia oraz poprawienia kondycji włosów, skóry oraz paznokci? W jakiego typu formie ukazuje się ów środek? Jak dużo dawek możemy odnaleźć wewnątrz opakowaniu? Jaki konkretnie bywa jego skład? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego dzisiejszego - właśnie w tej chwili napisanego - artykuliku!


tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com


Suplement diety przeznaczony dla kobietek, którego zadaniem jest wzmocnić ich włosy, skórkę i paznokcie - to skrócona definicja środka, a dokładniej właśnie wspomniane suplementu dietki przezywanego Belissa Intense. Belissa Intense występuje pod formą tabletek, których to znajdziemy wewnątrz opakowaniu jedynie po 50 pojedynczych sztuk, gdyż nie ukazuje się ono pod inną sumą, czy postacią przyjmowania. Wspomniany suplement posiada niewiarygodnie bogaty skład, który to bywa doskonale przygotowany pod kobiety. Posiada on takiego typu składniki jak choćby: Wyciąg ze skrzypu polnego, tak nazywany "kompleks Intense Revive", L-cysteina, witaminę A, beta-karoten, cynk, jod, żelazo, witaminę C, witaminę E, tiaminę (czyli witaminkę B1), tak nazywaną ryboflawinę (czyli witaminkę B2), oraz witaminę B6, witaminkę B12, niacynę (witaminę rodzaju PP), biotynę, oraz kwasek pantotenowy, czy kwasek foliowy.
Dobrze w tym lokalizacji wspomnieć, że zalecaną dawką do spożycia dla osoby pełnoletniej jest 1 pigułka dziennie (nie należy stosować tego dokładnego środka do zastąpienia diety - jest to Suplement, a nie lekarstwo!). Co do ceny za wspomniany środek, to kosztuje on różnie - w uzależnieniu od apteki, nie istotne czy stacjonarnej czy też Internetowej - jego średnia kwota wynosi w okolicy 11 złotówek.

Tags: Internet, mowa, cena, suplement