Czy białko jest dobrym preparatem dla sportowców?

Posted on 17/01/2018 12:17pm

Białko jest istotnym składnikiem naszej diety. Czasami niełatwo jest przekazać je w jedzeniu we właściwych dawkach. Z tego też powodu dzisiaj posiadamy do kupienia w aptekach różne preparaty białkowe, które można by łączyć z pozostałym uzupełnieniami diety przy pomocy shakera.


Shaker przedstawia istotny składnik wyposażenia dowolnego sportowca. Przygotowuje się w nim nie tylko odżywki uzupełniające kurację żywieniową, ale także dodatki przedtreningowe czy środki kreatynowe. Co poniektórzy radzą sobie również bez wykorzystywania tego typu dodatków, lecz w obecnych czasach warto stosować pomocnicze środki białkowe, które są wysokiej jakości. Producent takiego produktu jak shaker bierze pod uwagę nie tylko wygodę użytkowania, lecz również ergonomię i wszystkie czynniki funkcjonalne, np. zakręcany ustnik. Charakteryzuje się on typową pojemnością 700 ml. Jest on wyprodukowany z wysokiej klasy tworzywa sztucznego i ma charakterystyczną zwracającą uwagę szatę graficzną.


stomatolog


Preparat jest idealny po treningu, jak i w czasie obiadu. Jedną miarkę proszku trzeba rozmieszać z 300 ml wody, mleka albo soku. Spożywać trzeba od 1 do 3 dawek na dzień. Taki shaker jest zapewnieniem szczelności i nie trzeba już się obawiać, że rozmieszane białko rozleje się w czasie podróży. Jest lekki oraz wytworzony z bezpiecznego tworzywa. Można by czyścić go w zmywarce. Zakupując białko shaker otrzymasz bezpłatnie, a za wysyłkę zapłacisz tylko jeden raz, nieważne ile produktów kupisz.
Przesyłka z towarami zostanie wysłana bardzo szybko i za naprawdę niewielkie pieniądze. Jeżeli zrobisz zakupy w sklepie za wyznaczoną sumę, przesyłka będzie wysłana bezpłatnie pod wskazany adres.

Tags: materiał, preparaty, preparat, towar, suplement