Czy wiesz, w jaki sposób szybko można by poprawić wybrane wady wzroku?

Posted on 17/01/2018 12:24pm

O tym, że wzrok jest jednym z najbardziej istotnych do normalnego życia zmysłów nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Co prawda przy wybranych wadach wzroku jakąś pomocą mogłyby być typowe okulary lub soczewki kontaktowe, lecz nie dla każdej osoby jest to satysfakcjonujące wyjście.
laserowa korekcja wzroku warszawa
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście pewne mankamenty można by skorygować przy pomocy szczególnego zabiegu. Chirurgia refrakcyjna zapewnia pewien zabieg, w czasie którego wiązka lasera koryguje rogówkę narządu wzroku w trakcie jedynie paru chwil. Powstałe podczas operacji zmiany na rogówce mają wielkość zaledwie ułamków milimetra, ale już to pozwala na poprawienie ostrości widzenia. Jeśli interesuje Cię taka laserowa korekcja wzroku Warszawa to miasto, w którym znajdziesz profesjonalnych fachowców, którzy wykonują takie operacje. Dysponują oni najskuteczniejszym dostępnym sprzętem, dzięki któremu są w stanie zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.


Do wykonywania takich zabiegów wykorzystywany jest najnowocześniejszy oraz najbardziej zaawansowany technologicznie laser, jaki cechuje się niezwykle dużą prędkością funkcjonowania, jaka w praktyce może pozwolić na poprawienie wady o 1 dioptrię w zaledwie półtorej sekundy. Precyzję działania zapewnia specjalistyczny system śledzenia ruchów oka w aż sześciu różnorodnych płaszczyznach. Podczas zabiegu nie ma potrzeby dotyku powierzchni oczu. Zanim jednak zabieg będzie przeprowadzony, pacjent powinien pomyślnie zaliczyć badania kwalifikacyjne.
Są one płatne i nie można na nie przybyć jako kierujący. Osoby, które noszą soczewki kontaktowe muszą z nich zrezygnować na parę tygodni przed wykonaniem badania kwalifikacyjnego.

Tags: żel, zabiegi, wiek