Dzisiaj pogoda regularnie płata nam figla - niekiedy nawet nie możemy stwierdzić co na siebie włożyć przez te dziwne anomalia

Posted on 05/12/2017 1:26pm

Wcześniej wszystko było poukładane. Zima była tym czasem, gdy był mróz i śnieg, a w lato bywało gorąco i przyjemnie. Obecnie niestety przyroda się zmienia, a pogoda nierzadko płata nam psikusy.
herbata


Czasami działa nam to na nerwy.


Wszyscy wiemy, jak zwykle obecnie wyglądają nasze pory roku. Zimą mamy pluchę i deszcz, ponieważ temperatura bywa stale dodatnia, a w maju niejednokrotnie pada śnieg, co wprawia ludzi w osłupienie. Przez te anomalia nierzadko nie wiemy w co się ubrać. Jeśli przykładowo wychodzimy rano w maju w tenisówkach do biura, a wracamy, kiedy pada deszcz ze śniegiem, to nie trudno o przeziębienie. Regularnie tak to się ma u najmłodszych, gdyż maluchy nie chcą zapiąć kurtki lub nie chcą założyć szalika. Jeżeli nasz maluch zachoruje i kaszle, to każda matka musi mieć w domowej apteczce ACC Max, który świetnie działa najbardziej na kaszel mokry. Wspomaga w odkrztuszaniu. Znacznym plusem wydaje się także to, że ACC Max kupimy w formie proszku w saszetkach. Wystarczy go rozpuścić w szklance z wodą i gotowe. Pomoże to szczególnie tym matkom, których maluchy nie chcą łykać tabletek i bardzo przy tym marudzą. Należy stale mieć ACC Max w mieszkaniu. Stosować mogą go również dorośli. Dlatego regularnie jest nazywany lekiem rodzinnym.
ACC Max jest także zalecany przez lekarzy w stanach zapalnych oskrzeli. Zmniejsza wszelkie objawy i już po krótkim czasie dostrzegamy znaczną poprawę.


Warto kupować sprawdzone i skuteczne leki, by pomagały one całej naszej rodzinie.

Tags: żel, maluch, lek, lekarzy