Gładka broda to nieprzerwanie obowiązujący styl

Posted on 05/02/2018 9:35pm

Wśród facetów wielokrotnie odmienia się moda odnośnie zarostu i wąsów. Jest czas na zarost krótszy lub kilkudniowy, z wąsem albo bez. Każdy facet musi dopasować panująca modę do swojego image.


Ekspres kombinowany De Longhi
Author: Estoria.pl
Source: Estoria.pl


mydło do golenia
Author: BODHICITTA
Source: http://www.flickr.com


Jak golić brodę? To zagadnienie ma niejeden facet. Wielokrotnie zadaje je partnerce oczekując odpowiedzi odnośnie jej upodobań. Odpowiedź jest banalna. Mieć taką, aby czuć się swobodnie. Jeżeli wykonujemy zabieg w domu sami to tak z pewnością otrzymamy oryginalne rozwiązanie pomimo że mogło być kopiowane. Wszystko zależy od miejsca pracy i stosunku szefa. W policji nie powinniśmy pozwolić sobie na ekstrawagancje. Pracownik Policji wie, że mydło do golenia powinno stale w domu być na stanie. Inaczej wolne zawody czy wręcz osoby samozatrudnienie. Mogą zmieniać image jak często poczują ochotę czy stosownie do okoliczności.


marka
Author: Flickr
Source: https://www.flickr.com


Co z nastolatkami? Jak golić (polecamy truefitt & hill sklep) brodę powinien chłopak z szkoły średniej, aby nie powodować przerażenia u dyrektora szkoły czy wychowawcy. Reakcja zależy od poziomu tolerancji. W danej aglomeracji można zauważyć skrajne przypadki. Studiując podejście dyrekcji należy jednak mieć po wakacjach zakupione mydło do golenia, aby w nagłym przypadku być w stanie użyć.


Wizerunek to kwestia prywatna, ale w niektórych sytuacjach jest potrzeba dostosowania się do panujących standardów. Nie często przedsiębiorca ma okazałą brodę, ale z kolei żak z kilkudniowym zarostem to inna historia.

Tags: oko, partner, szkoły, waga, zysk