Guarana w proszku - świetna alternatywa dla „małej czarnej”, która skutecznie Cię obudzi i doda energii!

Posted on 22/12/2018 7:23am

Parafrazując znaną kwestię z niesłychanie popularnej w latach siedemdziesiątych komedii w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego, można rzec: „nie lubię poranków”. Z pewnością spora część ludzi zgodziłaby się z owym stwierdzeniem, szczególnie, kiedy musi bardzo wcześnie zrywać się do pracy.


Nasuwa się pytanie: co zrobić, aby poranne wstawanie przestało być koszmarem?


kawa
Author: Adriel Hampton
Source: http://www.flickr.com


siłownia
Author: Nanimo
Source: http://www.flickr.com
Jak się pobudzić i z energią zacząć nowy dzień? W chwili obecnej rosnącym zainteresowaniem cieszy się guarana w proszku. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka . Po pierwsze, to „zamiennik” kawy, a co za tym idzie wspaniała propozycja dla tych którzy nie przepadają za „małą czarną”. W dodatku Paullinia cupana - bowiem tak brzmi właściwa nazwa wspomnianej rośliny z Amazonii - zawiera ponad 4 razy więcej substancji pobudzających niż ziarna kakaowca.

Aby odszukać nadzwyczajne zagadnienia w internecie, to w pierwszej kolejności kliknij w odsyłacz znajdujący się tu i przejdź dalej - na pewno nie pożałujesz.

Jej działanie jest więc dużo efektywniejsze. Ponadto niweluje zmęczenie, korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację. przyśpiesza metabolizm. Dlatego warto jej przyjmowanie połączyć z treningiem. Wszystkim, którzy pragną zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów i zatroszczyć się o swą sylwetkę niezaprzeczalnie przyda się guma do ćwiczeń.


Ten prosty w użyciu oraz - co równie istotne - stosunkowo niedrogi „przyrząd” pozwoli nam w krótkim czasie wzmocnić, a także ukształtować mięśnie brzucha pleców, ramion albo klatki piersiowej, nie obCiążając przy tym zbytnio układu kostno-stawowego.

Tags: SPA, Ciąża, mięśnie, zmęczenie