Jak najlepiej powiększyć biust? Tak ażeby było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie skutecznie? Jest na to sposób

Posted on 22/06/2018 11:42am

Marzysz o idealnym biuście, ale nie chcesz implantów? Jest na to świetna metoda! Jesteś w stanie swój biust zwiększyć tłuszczem. Brzmi to dość osobliwie, lecz to rzeczywiście świetna metoda. Piersi po takim zabiegu prezentują się naturalnie, co ważne nie mają w sobie protezy silikonowej (która może mieć związek z różnorodnymi kłopotami zdrowotnymi).

Taki zabieg powiększania biustu tłuszczem ma dwa etapy. Pierwszym z nich jest liposukcja, czyli pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. To wtedy pobiera się potrzebną ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, np. z brzucha czy ud. Po zdobyciu tego materiału wytwarza się odpowiednią substancję, gdzie oddziela się bezużyteczne, płynne frakcje. Następnie przez małe nakłucia, dosyć cienkimi kaniulami aplikuje się tłuszcz. Robi się to cienkimi pasmami, między skórą a gruczołem. Podaje się również pod gruczoł piersiowy, np. do mięśnia piersiowego, oraz wokół piersi.biust
Author: Ava
Source: http://www.jagna.pl
Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy jędrne i większe piersi. Co interesujące, dzięki liposukcji można pozbyć się nieprzyjemnych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Bardzo ważne jednak, aby pamiętać, iż przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, tak więc jeżeli ma normalnie funkcjonować w nowym miejscu to zabieg musi być przeprowadzony niezwykle dokładnie, a materiał musi być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbytnio wielka ilość tłuszczu spowoduje, że jego nadmiar może się nie zagoić. Doświadczony chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, potrafi ocenić to przed zabiegiem wybierając odpowiednią ilość tłuszczu, który może przeszczepić do piersi pacjentki.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg prawie perfekcyjny, a to z tego powodu, iż piersi prezentują się w pełni naturalnie. Co równie ważne, nie mają w sobie ciała obcego, natomiast rezultat tego zabiegu jest faktycznie zadowalający dla przeważającej większości pacjentek. Co więcej, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest ważne dla wielu kobiet. Pamiętajmy jednakże, jak chcemy stosunkowo duże piersi to powinniśmy przeprowadzić parę zabiegów. Okres rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest także mało bolesny.