Jaką rolę spełniają dla starszych panów regularne wizyty u urologa.

Posted on 25/05/2019 7:18am

Każdy z panów zapewne by chciał do końca życia być sprawny w damsko-męskich relacjach, lecz niestety u wielu jedynie na marzeniach się kończy. Panowie z jednej strony oczekiwaliby tego, że będą cały czas sprawni w łóżku, lecz z drugiej robią wszystko, aby tak nie było.
cholesterol
Author: Szpital Medicover
Source: Szpital Medicover


badanie czystości wody
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com


Niedostateczna ilość ruchu, nieodpowiednie odżywianie i ciągły stres z pewnością dobrze nie będą wpływać na sprawność seksualną. Dodatkowo w starszym wieku pojawiają się różnego rodzaju kłopoty z prostatą i układem moczowym, i w końcowym rezultacie może się okazać, że na pewnym etapie udane życie seksualne nie będzie możliwe.

Zainspirował Cię ten post? Namawiamy Cię zatem dalej - do naszej następnej strony. Tam czekają na Ciebie zajmujące wątki.

Dlatego też chcąc na długie lata zachować odpowiednią sprawność trzeba w pierwszej kolejności zadbać o siebie. Należy również regularnie się badać, co pozwoli na wczesne wykrycie chorób i podjęcie odpowiedniego leczenia.


pozycja
Author: Amy
Source: http://www.flickr.com


Zajrzenie do lekarza będzie konieczne, jeśli się dostrzeże jakiekolwiek niepokojące objawy, na przykład problemy z oddawaniem moczu, pieczenie czy krew.

Prezentowany artykuł Ci się spodobał? To odwiedź serwis ortopeda kraków, a znajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie danych, które również będą ciekawe.

W takiej sytuacji urolog Gdańsk zaleci zrobienie kompleksowych badań, które pozwolą na szczegółowe zdiagnozowanie problemów, a równocześnie dadzą informację o ogólnym stanie pacjenta. Do urologa trzeba się także zgłosić, jeżeli się ma jakieś kłopoty z życiem erotycznym, zaburzeniami erekcji czy odczuwaniem bólu w czasie stosunku.
W wielu przypadkach wystarczy wówczas leczenie farmakologiczne, lecz w niektórych przypadkach niezbędny być może odpowiedni zabieg, przykładowo obrzezanie Gdańsk, który pozwoli na powrót do odpowiedniej sprawności.

Tags: żel, lekarz, specjalisty