Jakie elementy odżywcze są obecne w takim suplemencie diety jak Hi Tec BCAA ?

Posted on 24/12/2017 3:28pm

Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, który dba o swą formę i wzrost swojej tkanki mięśniowej, to z pewnością jesteś wielokrotnym gościem pewnej siłowni. Żeby robione tam ćwiczenia przynosiły szybszy rezultat, wcale nie trzeba trenować ponad siły.


Wystarczy podejść do tego zagadnienia z głową.
masaże
Author: Terry Ozon
Source: http://www.flickr.com


Istnieją bowiem środki medyczne, które mają na celu pomóc takim ludziom jak Ty. Przykładowo bogaty w aminokwasy rozgałęzione BCAA środek pod nazwą hi tec bcaa ( szukasz odżywek ? - przejdź do oferty) znakomicie wspiera procesy anaboliczne, zwiększa wytrzymałość oraz siłę mięśni, skutecznie hamuje katabolizm i przyspiesza odbudowę po treningu. Ponadto należy podkreślić, że BCAA to kwasy aminowe z grupy egzogennych, zatem tego typu, których nasz system nie jest w stanie sam wytwarzać. Musimy więc dostarczać je razem z pokarmem albo poprzez uzupełnienia diety. Pełnią one ważną funkcję w procesach anabolicznych, na przykład w syntezie białek. Poza tym w znacznej mierze ułatwiają przybieranie suchej masy mięśniowej oraz efektywnie hamują proces rozkładu komórek mięśniowych.


Należy jednak mieć w pamięci, że omawiany preparat to uzupełnienie diety, jaki tak jak mógłby zażywającej go osobie pomóc, tak, jeśli jest nieodpowiednio stosowany, mógłby też zrobić krzywdę. Z tego też powodu nie mógłby być traktowany jako odpowiednik zwykłych posiłków. Nie należałoby też przewyższać zalecanego na opakowaniu dawkowania. Równa się ono 13g proszku na 500 ml wody w czasie treningu.


Dawkowanie to można by minimalnie zmienić, jeżeli nasza waga niezwykle różni się od 70kg. Środek zawiera m.in. tego typu składniki jak: L-leucyna, L-walina czy też witamina B12.

Tags: trening, ćwiczenia, ćwiczeń, temat