Jakiego rodzaju zabiegi proponowane są w klinikach medycyny estetycznej?

Posted on 22/06/2018 5:36am

Medycyna estetyczna jest tą gałęzią medycyny, która modernizowana jest dość błyskawicznie. W związku z tak błyskawicznym rozwojem przez cały czas wzrasta grupa zabiegów, które kliniki medycyny estetycznej mają do polecenia zainteresowanym.


Dość prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje pacjentom sporą liczbę zabiegów. Ostatnimi czasy w klinikach medycyny estetycznej praktykuje się nie tylko korektę zmarszczek, zwiększa biusty i usuwa nadmiar tłuszczu. Waginoplastyka, czyli operacja plastyczna pochwy to jeden z zabieg - czytaj dalej: gooddayspa.pl/zabiegi-wyszczuplajace -ów dość modnych ostatnimi czasy w klinikach. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem przeprowadzanym u sporej grupy kobiet. Na tego typu operację niezwykle często nastawione są kobiety, u których w wyniku najpopularniejszego porodu doszło do rozciągnięcia lub pęknięcia krocza i pochwy. W efekcie tego rodzaju zmian znacząco obniżona zostaje jakość życia seksualnego kobiety, stąd dużo z nich decyduje się na tego typu zabieg - zabiegi odmładzające wrocław -. Waginoplastyka jest takim z zabiegów, które jest w stanie zaoferować ginekologia estetyczna. Ginekologia estetyczna jest w tej chwili jedną ze specjalizacji naprawdę często wybieranych przez lekarzy posiadających już specjalizację z ginekologii. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj


Lekarze w trakcie operacji
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Zabieg waginoplastyki jest zabiegiem nieprawdopodobnie krótkim, jego zrealizowanie trawa około czterdziestu pięciu minut. W zależności od wskazań medycznych zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Dwa tygodnie przed planowaną datą operacji pacjentki, które zostały do niej zapisane muszą odstawić leki rozrzedzające krew. Takim lekiem jest w dużym stopniu aspiryna. Jak po każdym takim zabiegu, też po operacji pochwy pacjentki będą w stanie czuć dolegliwości bólowe. Jeśli są nieprawdopodobnie silne można je złagodzić sięgając po dostępne w aptece bez recepty leki przeciwbólowe. Do zabiegów, które może przeprowadzić lekarz ginekologi estetycznej należy również zabieg labioplastyki. Jest to zabieg przeprowadzony w obrębie mniejszych i większych warg sromowych. Zabieg labioplastyki jest zabiegiem znacznie bardziej długotrwałym, od wcześniej wymienionego. Zabiegów waginoplastyki i labioplastyki nie nie można zrealizować u kobiet w ciąży, kobiety chorych na cukrzycę oraz u kobiet z nadciśnieniem tętniczym. Szczegóły znajdziesz na stronie .

Tags: zabieg, Kobiet, waginoplastyka