Jakim sposobem uchować piękny wygląd pomimo upływu lat?

Posted on 24/08/2017 1:50pm

Dzisiaj gabinety medycyny estetycznej proponują dużo zabiegów które mają na celu poprawić nasz wygląd. Kto nie pragnąłby wyglądać młodo mimo mijających lat? W poniższym artykule przedstawię 2 z nich.


Diagnoza
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Fotoodmładzanie Katowice będzie zabiegiem, który nie tylko polepsza zewnętrzny wygląd skóry, lecz również ją leczy - lipoline-estetic.pl/oferta-estetic/medycyna-estetyczna/wypelniacze/botox.html. Strategia fotoodmładzania jest to biostymulacja tkanek i ma co niemiara zalet. Po pierwsze przywraca cerze czerstwy koloryt. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki będą mniej zauważalne. Zabieg oddziaływa również na poprawę gęstości skóry. W celu powiększenia rezultatu, fotoodmładzanie buzi musimy powtarzać cyklicznie, od 4 do 6 razy. Emitowane światło aktywizuje komórki do wytwórczości nowiutkiego kolagenu a także elastyny. Kolagen jest odpowiedzialny za naprężenie skóry a także zredukowanie zmarszczek. Niestety zanika wraz z biegiem lat, to zaś przyczynia się do procesu starzenia się cery. Odmładzanie laserowe może być zastosowane na dowolnej części ciała, jednakże najczęściej zabiegowi poddaje się skórę buzi, ramion i dekoltu i dłoni. Fotoodmładzanie Katowice jest bezinwazyjne, skutkiem tego już kolejnego dnia po zabiegu kobieta może wrócić do swej normalnej działalności fizycznej.


Lipoline
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Endermologia Katowice z kolei jest to zabieg mocno odchudzający na ciało, realizowany w specjalnym stroju pod okiem osoby przeszkolonej do zapewnienia w najwyższym stopniu dostrzegalnych efektów po serii zabiegów.


Wykonywany na ciało z użyciem specjalnej głowicy a także różnych programów skutecznie poradzi sobie z trudnym cellulitem, wyszczupleniem wybranych partii ciała oraz poprawą elastyczności skóry.

Tags: prezent, olej, metoda