Już dziś w sklepach dostępne są wyjątkowe soczewki cylindryczne, przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które posiadają astygmatyzm!

Posted on 16/06/2018 4:13pm

Nienawidzisz swoich okulary? Marzysz, aby się ich wyzbyć raz na zawsze? Już w tej chwili jest na to sposób, wybierz się do swojego okulisty i spytaj o szkła kontaktowe, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź.Aktualnie wiele osób ma wadę wzroku, można się porozglądać po ulicy i zauważyć jak dużo osób zakłada okulary. Aczkolwiek jest ich zdecydowanie mniej, niż kilka lat temu. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wiele osób mających kłopoty ze wzorkiem decyduje się na (https://www.lens-shop.pl) soczewki kontaktowe, które są wygodniejsze, aniżeli typowe okulary. Na nieszczęście masa osób ma kłopot z dopasowaniem właściwych opraw, a nawet jeżeli im się to uda, to nie czują się komfortowo, podczas gdy ubierają okulary.


oczy
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W związku z tym, trzeba rozważyć soczewki kontaktowe, które mają mnóstwo zalet. Szczególnie szkła kontaktowe zakładamy bezpośrednio na oko, zatem nie mamy okrojonego pola widzenia. Po drugie soczewki (http://rajsoczewek.pl/) kontaktowe nie parują, co w zimie jest częstym szkopułem. Ostatnim walorem jest to, iż noszenie soczewek jest bardziej wygodne, gdyż nie zawadzają podczas ćwiczeń fizycznych. Jeszcze niedawno problem posiadały osoby borykające się z astygmatyzmem, innymi słowy chorobą która polega na tym, iż zauważane sceny są niewyraźne. W tym momencie na rynku dostępne są soczewki cylindryczne https://www.lens-shop.pl/soczewki-toryczne/, jakie przystosowane są dla osób z astygmatyzmem. Dobrze jest zapytać u optyka, jaki rodzaj jest najlepszy, ponieważ jest ich naprawę sporo.


soczewka
Author: Fiona Henderson
Source: http://www.flickr.com
Musimy zastanowić się jak często będziemy ubierać soczewki cylindryczne, bowiem uda nam się nabyć jednodniowe, 2-tygodniowe, miesięczne , a także jednoroczne. Interesującą opcją dla osób, jakie potrzebują mieć włożone szkła przez jak najdłuższy czas są soczewki na dzień i na noc. Mogą być one noszone przez miesiąc, bez wyciągania z oka. Ta alternatywa jest stosowna w szczególności dla osób, jakie mają sklerozę i zapominają o ściąganiu szkieł przez pójściem spać.Już teraz idź na wizytę do okulisty i przetestuj soczewki kontaktowe soczewki freshlook dimensions, a z całą pewnością będziesz zachwycony i szybko nie wrócisz do noszenia standardowych okularów! Poleć to też swoim kolegom, jacy też borykają się z tym kłopotem.

Tags: oko, astygmatyzm, szkła, okularów, wzork