Już dziś w sklepach dostępne są wyjątkowe soczewki cylindryczne, przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które posiadają astygmatyzm!

Posted on 21/06/2018 5:06pm

Nienawidzisz swoich okulary? Marzysz, aby się ich wyzbyć raz na zawsze? Już w tej chwili jest na to sposób, wybierz się do swojego okulisty i spytaj o szkła kontaktowe, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź.Aktualnie wiele osób ma wadę wzroku, można się porozglądać po ulicy i zauważyć jak dużo osób zakłada okulary. Aczkolwiek jest ich zdecydowanie mniej, niż kilka lat temu. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wiele osób mających kłopoty ze wzorkiem decyduje się na soczewki kontaktowe, które są wygodniejsze, aniżeli typowe okulary. Na nieszczęście masa osób ma kłopot z dopasowaniem właściwych opraw, a nawet jeżeli im się to uda, to nie czują się komfortowo, podczas gdy ubierają okulary.

oczy
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W związku z tym, trzeba rozważyć soczewki kontaktowe, które mają mnóstwo zalet. Szczególnie szkła kontaktowe zakładamy bezpośrednio na oko, zatem nie mamy okrojonego pola widzenia. Po drugie soczewki (http://rajsoczewek.pl/) kontaktowe nie parują, co w zimie jest częstym szkopułem. Ostatnim walorem jest to, iż noszenie soczewek jest bardziej wygodne, gdyż nie zawadzają podczas ćwiczeń fizycznych. Jeszcze niedawno problem posiadały osoby borykające się z astygmatyzmem, innymi słowy chorobą która polega na tym, iż zauważane sceny są niewyraźne. W tym momencie na rynku dostępne są soczewki (http://www.rajsoczewek.pl/soczewki-jednodniowe) cylindryczne , jakie przystosowane są dla osób z astygmatyzmem. Dobrze jest zapytać u optyka, jaki rodzaj jest najlepszy, ponieważ jest ich naprawę sporo.soczewka
Author: Fiona Henderson
Source: http://www.flickr.com
Musimy zastanowić się jak często będziemy ubierać soczewki cylindryczne, bowiem uda nam się nabyć jednodniowe, 2-tygodniowe, miesięczne , a także jednoroczne. Interesującą opcją dla osób, jakie potrzebują mieć włożone szkła przez jak najdłuższy czas są soczewki na dzień i na noc. Mogą być one noszone przez miesiąc, bez wyciągania z oka. Ta alternatywa jest stosowna w szczególności dla osób, jakie mają sklerozę i zapominają o ściąganiu szkieł przez pójściem spać.Już teraz idź na wizytę do okulisty i przetestuj soczewki kontaktowe soczewki freshlook dimensions, a z całą pewnością będziesz zachwycony i szybko nie wrócisz do noszenia standardowych okularów! Poleć to też swoim kolegom, jacy też borykają się z tym kłopotem.

Tags: oko, astygmatyzm, szkła, okularów, wzork