Kardiolodzy na terenie miasta Bolesławiec - jakie dokładnie oferują usługi i za konkretnie jakie ceny?

Posted on 18/01/2018 9:51am

Bolesławiec to nie zbyt spore miasto w woj. dolnośląskim, w którym pomimo wszystkiego znajdziemy 5 kardiologów, w tym także Centrum Zdrowia oraz Poradnię Kardiologiczną. Cała piątka oferuje różne usługi, które pomimo wszystkiego trzymają się średnio tych samych kwot.


Ćwiczenia
Author: Atletica Live
Source: http://www.flickr.com


katar
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com


Jakie są to konkretnie usługi i jak wygląda średnio ich cennik? Tych wszystkich rzeczy dowiesz się z tego felietonu!
Jak można zauważyć po odczytaniu naszego nowego wstępu, kardiolog Bolesławiec jest to zawód dość rzadko występujący na terenie owego miasta. Mimo wszystko jednak owe osoby oferują naszym osobom szereg różnych usług w dość przystępnych cenach. Wśród nich odnajdziemy takiego rodzaju usługi jak: Konsultacje kardiologiczne (które kosztują średnio 120 zł), Ekg - czyli elektrokardiografia (około czterdzieści-pięćdziesiąt zł), tak zwana "Próba wysiłkowa" (która wynosi około 130 zł), Holter rodzaju ekg (około stu pięćdziesięciu złotówek), tak nazywane "Holter ciśnieniowy" (w kwocie 100 zł), konsultacje internistyczne a także zwyczajna, standardowa wizyta. Poza nimi jest jeszcze kilkanaście innego rodzaju badań, które to są robione nie we wszystkich gabinetach. Dobrze jest wiedzieć, iż płacić za wszelakie wspomniane wyżej usługi (zarówno te inne, nie wymienione), które są częścią działu kardiologii, mamy możliwość zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą, nie wspominając już o płatnościach typu LUX-MED, czy Compensa itp.


Dobrze jest też napomknąć, iż - jeśli nie jesteśmy całkiem pewni, w jakie miejsce się udać lub najzwyczajniej nie posiadamy pojęcia, czy są dostępne wizyty - dobrze jest zajrzeć do sieci, gdzie istnieją strony, które to pokazuje wolne terminy spore większości lekarzy w danym obszarze.

Tags: dom, wygląd, lekarz, cena