Kilka przydatnych informacji na temat waginoplastyki, metod jej przeprowadzania i zaleceniach po wykonaniu.

Posted on 21/06/2018 11:08pm

Kobiety we współczesnych czasach mają coraz większą świadomość swoich potrzeb, między innymi dotyczy to także sfery seksualnej. Przede wszystkim chcą z niego czerpać przyjemność, same bardzo dobrze wiedzą czego będą od niego oczekiwać i chętnie się o to starają.
operacja plastyczna pochwy
Author: hisa fujimoto
Source: http://www.flickr.com


A niezwykle przydatna w czerpaniu rozkoszy może być waginoplastyka, czyli plastyka pochwy - Na zabieg tego typu zaczyna się decydować rosnąca ilość kobiet, przede wszystkim takich, jakie już rodziły wcześniej dzieci. W naszej służbie zdrowia podczas porodu rutynowo nacina się krocze, co powoduje rozciąganie tkanek i w efekcie spore ograniczenie przyjemności z seksu. Po przeprowadzeniu operacji większość pacjentek jest zdania, że ich życie seksualne stało się dużo lepsze w porównaniu z tym, co miało miejsce wcześniej.


Przez kolejne dwa miesiące następuje rekonwalescencja, i przez ten czas należy się powstrzymać od aktywności seksualnej. Zdecydowana większość pań, które się zdecydowały na wykonanie waginoplastyki bardzo sobie później chwali jej efekty.

Tags: olej, efekt, kontakt, Panie