Kule łokciowe, kontra balkonik rehabilitacyjny - a więc, jaka rzecz jest nam niezbędne, kiedy posiadamy problemy z chodzeniem

Posted on 02/02/2018 1:25pm

Dla jakich osób przeznaczone są kule łokciowe, a dla kogo balkoniki rehabilitacyjne? Co mocniej naszym osobom się przyda w określonym wieku, albo sytuacji? Te wszystkie rzecz oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się, odczytując nasz felieton!

Artykuł ten zaczniemy od zagadnienia: balkonik rehabilitacyjny.
Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Jest to coś w rodzaju podpórki, która to daj e nam możliwość się ruszać, kiedy posiadamy problemiki z spacerowaniem, albo jesteśmy zbyt starzy, by samiutcy się utrzymać. Na daną chwilę, w naszej rodzimej Polsce balkony tego rodzaju bywają niezwykle znane, ze względu na - przynajmniej w większości modelów - posiadanie kółek, a także różnego rodzaju dodatków, takich jak na przykład model posiadający sznurek, który pozwala pojedynczym pociągnięciem złożyć balkonik, co bywa niezwykle ważne, gdy posiada się dla przykładu dodatkowo problemy ze nachylaniem.
weight loss
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Drugim oraz ostatnim zagadnieniem jaki poruszymy bywają: kule łokciowe, które nadają się dla każdego - i osobników dorosłych i dzieciaków - którzy złamali nóżkę, albo mają w posiadaniu nieznaczne problemiki z którąś z nóg oraz potrzebują do tej rzeczy czegoś do podpierania. Jak łatwiutko się domyśleć, taka kula łokciowa, jest tak jakby zastąpieniem dawnej laseczki, którą to używano szczególnie w czasach arystokracji (balkonik rehabilitacyjny).


Nie jest ona jednakże równie gustowna jak one, będąc równocześnie wspanialszą pod względem samiutkiej podpórki, gdyż podtrzymuje nas - jak samiutka nazewnictwo przemawia - na łokciu, a nie na nadgarstku. Zaprzestań się zamęczać spacerując bez podpórki - zakup dla siebie kulę lub balkonik już teraz, aby nie żałować zwłoki!

Tags: dom, olej, wiek