Lampa do światłoterapii może zrobić wiele pozytywnego

Posted on 22/06/2018 2:55am

Zimą niesamowicie spisze się lampa do światłoterapii. Im więcej słońca oraz odpowiedniego oświetlenia jest w naszym otoczeniu, tym więcej zadowolenia odczuwamy oraz lepsze jest nasze samopoczucie. Niestety żyjemy w takim klimacie, że przez parę miesięcy jesteśmy wystawieni na szarą aurę, gdy tego słońca jest malutko.
leczenie światłem
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Przez to jeżeli poczujemy, że stajemy się osowiali, na nic nie posiadamy ochoty i zaczyna nas pochłaniać depresja, to warto użyć z możliwości, które oferuje nam lampa do światłoterapii. Systematyczne korzystanie z niej w czasie jesienno-zimowym sprawi, że nasze samopoczucie będzie się miało rzeczywiście właściwie, będziemy posiadali dużo siły oraz energii na wypełnianie codziennych obowiązków, a co więcej będziemy także mocniej pozytywnie nastawieni do życia. Nieprawdopodobne w tym wszystkim jest także to, że taka lampa chociaż niewielka wielkością ma wielką moc, a dowie się o tym znacznie więcej osób (terapia światłem - lampa) - .

Trzeba zobaczyć kiedy mamy szansę z niej skorzystać w naszym otoczeniu

Jeśli przychodzimy do wniosku, że dobrze zrobiłaby nam taka terapia światłem, to trzeba sprawdzić, czy jakiś salon kosmetyczny funkcjonujący w naszym otoczeniu nie proponuje nam możliwości skorzystania z takiej lampy. Kiedy tak, to należy się wpisać na taką terapię, bo już regularne korzystanie z niej po kilka minut ma szansę bardzo polepszyć nasze nastawienie do świata, lecz też w pozytywny sposób wpłynie na naszą bezsenność.
więcej info na valkee.pl
Author: metoc
Wiele osób podkreśla też, że używanie z takiej lampy skutecznie zmniejsza problemy powiązane z bólami przedmiesięczkowymi, przez to także przeważnie używają z niej panie.

Korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne

Wystarczy przeznaczyć moment na sprawdzenie możliwości jakie posiada taka lampa by powiedzieć, że używanie z niej może nam przynieść wiele korzyści. Przez to jeżeli w okresie zimowym czujemy się zmęczeni oraz zniechęceni, nie pozostaje nam nic innego, jak rozpoczęcie systematycznej terapii takim światłem, tak aby pomóc naszemu organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu.

Tags: światło, Energia, terapia, depresja