Medycyna estetyczna: metody na pozbycie się nadmiaru tkanki tłusczowej

Posted on 29/08/2018 2:54pm

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest częstym problem. Dlatego proponowane są różne formy jej usuwania za pomocą metod medycyny estetycznej. Różnorodne zabiegi pozwalają na modelowanie ciała poprzez niwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ciała takich jak brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona i podbródek.


Jednym ze sposobów usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.


Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja
Author: Fotolia
Source: Fotolia


tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Tradycyjna liposukcja, która polega na odsysaniu tłuszczu przez nacięcia na skórze przeprowadzana jest przez chirurga oraz najczęściej wymaga znieczulenia ogólnego, z tego powodu do takiego zabiegu kwalifikują się jedynie osoby o dobrym zdrowiu. Jeżeli interesuje nas zbieg taki jak liposukcja Kraków to miasto, w którym bez problemu odnajdziemy klinikę, w której można umówić się na konsultację. Trzeba jednak pamiętać, że ten zabieg zaleca się osobom o normalnej wadze, z elastyczną oraz jędrną skórą, u których nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest w konkretnych okolicach ciała. Warto wiedzieć, że nowoczesna medycyna estetyczna proponuje również nowsze odmiany liposukcji - liposukcja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja infradźwiękowa - takie zabiegi są mniej inwazyjne, a co się z tym wiąże są w znacznie mniejszym stopniu obarczone ryzykiem efektów niepożądanych - Lipoline medycyna estetyczna.


ogromną popularnością cieszy się w ostatnim czasie lipofiling, inaczej lipotransfer.


To metoda, która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z określonej partii ciała i następnie przeszczepienie tego tłuszczu w obszar dotknięty problemem nieubytku, prz ez co osiąga się pożądaną objętość pośladków czy biustu, wypełnia bruzdy, powiększa usta, poprawia owal twarzy - zależnie od potrzeb pacjenta. To rewelacyjna alternatywa dla stycznych implantów oraz wypełniaczy, dlatego jeśli interesuje kogoś lipofiling Kraków podpowiadamy, iż również to miasto, które zasługuje na uwagę.

Tags: czas, lek, ciała