Metody na ulepszanie twarzy

Posted on 17/01/2018 2:03pm

W obecnych czasach istnieją różne metody wymodelowania ciała i poprawienia wyglądu twarzy, stosowane przez zarówno młode osoby, jak i ludzi w starszym wieku, dla których dobre wrażenie jest najważniejsze.


nawilżacz powietrza
Author: KLIMA-TOP
Source: http://www.klimatop.pl


Niektóre efekty można uzyskać przy pomocy medycyny pędzącej wciąż do przodu, a nawet nieco prostszych, ale zarazem bardziej zaawansowanych metod, komputerów i obróbki cyfrowej.


Jedną z takowych sposobów jest podciśnieniowy masaż, inaczej mówiąc endermologia Katowice z kolei posiadają kliniki specjalizujące się w tymże zabiegu, do których działań można zaliczyć m.in. odchudzanie, odmładzanie i oczyszczanie. Dodatkowo, podciśnieniowy masaż zmniejsza różne rodzaje bólu, gdyż wykonywany jest on za sprawą dużej siły nacisku, oddziaływującego na łączną tkankę. Zwykle na endermologię decydują się osoby z cellulitem, jak również pragnące wymodelować oraz wyszczuplić sylwetkę, a nawet – polepszyć kontury twarzy, co znacznie poprawia jej wygląd, równocześnie odmładzając ją. Maszyna wykonująca masaż nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, ponieważ pacjent zostaje ubrany w specjalistyczny kombinezon. Zwykle masaż trwa mniej więcej 30 minut.
fotoodmładzanie katowice
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Dostępne są również nieco odmienne metody – tak zwane fotoodmładzanie Katowice z kolei to też miasto posiadające osoby doświadczone w przeprowadzaniu ów zabiegu.


Opiera się on na odmładzaniu skóry za sprawą silnego światła wypuszczanego o właściwej długości fali, pobudzających komórki produkujące kolagen. Światło jest też w stanie przebudować kolagenowe włókna i usunąć nieprzyjemne zmiany widoczne na twarzy, powstałe z powodu nieubłaganie pędzącego czasu czy też chorób skóry.

Tags: wygląd, zabieg, osoby