Na czym polegają zabiegi tak zwanej labioplastyki, z jakich powodów zaczęły się one cieszyć tak dużym zainteresowaniem wśród pań.

Posted on 24/08/2017 3:44pm

Współczesne kobiety w coraz większym stopniu poprawiają swoją urodę i wygląd. Faktem jest, że obecnie będą mieć ku temu dużo więcej możliwości niż dawniej, a i same zabiegi są obecnie znacznie bezpieczniejsze i powodujące mniej powikłań. Poza tym panie przestały się wstydzić swoich potrzeb, jeśli będzie coś dostępne, co będzie mogło polepszyć ich wygląd czy jakość życia, to zwyczajnie będą z tego korzystały.


Dotyczy to między innymi ginekologii plastycznej, potocznie też nazywanej labioplastyką. Jest to dość młoda dziedzina medycyny, ale już szalenie popularna, zwłaszcza na zachodzie. Polega ona na korygowaniu kształtu i wielkości warg sromowych, gdy w opinii kobiety stwarzają one jakiś problem. Najczęściej będzie się wykonywać ich pomniejszanie, ponieważ zbyt duże powodują bóle, dyskomfort czy problemy z seksem. Lecz zwiększająca się ilość zgłasza się także w celu zmiany ich kształtu, ma to na celu poprawienie wyglądu i zwiększenie przyjemności i satysfakcji jakie płyną z seksu.
szczęsliwa kobieta
Author: IamKhatu
Source: http://www.flickr.com

Labioplastyka proponuje aktualnie kilka różnych metod i technik (tutaj przykład), lecz cały czas pamiętać trzeba o tym, że są to wszystko zabiegi inwazyjne, z tego też powodu wymagać będą pewnego przygotowania i dobrego chirurga. Profesjonalna klinika ginekologiczna Katowice (zobacz: klinika ginekologiczna w Katowicach), zajmująca się labioplastyką powinna odpowiednio przygotować kobiety, tak żeby wszystko przebiegło bez powikłań i problemów.
Na początku powinny być przeprowadzone konieczne badania, a także zrobiony szczegółowy wywiad lekarski. Przez to będzie można określić stan zdrowia kobiety i zdecydować, czy zabieg będzie w ogóle możliwy. Jeśli będzie pozytywna decyzja, to można będzie umówić termin, dopasowany do cyklu miesiączkowego, a także wydaje odpowiednie wytyczne jeśli chodzi o przygotowania. Bardzo istotny jest również okres po przeprowadzeniu zabiegu, tu trzeba postępować analogicznie, jak przy innych zabiegach chirurgicznych. Wskazany będzie odpowiednio długi odpoczynek i powstrzymywanie się od ciężkiej pracy aż do zupełnego wygojenia.

Tags: odpoczynek, możliwości, nowoczesne, przyjemności