Nie powinnaś wstydzić się kształtu swoich narządów płciowych, gdyż dzisiaj każda z nas może decydować się na waginoplastykę

Posted on 11/07/2018 6:57pm

To dość wstydliwy problem, z którym zmaga się dużo pacjentek: panie nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów płciowych. Nierzadko przynosi to skrępowanie w łóżku oraz przekłada się na brak satysfakcji seksualnej.


operacja plastyczna pochwy
Author: Unimil


Teraz na takie niedoskonałości można łatwo poradzić, ponieważ wiele klinik medycyny estetycznej pełni usługi związane z plastyką narządów płciowych.
Kto wykonuje podobne zabiegi?


Waginoplastyka to rozległe pojęcie obejmujące różne typy ingerencji chirurgicznych - kobiety korygują wybrane części swoich narządów płciowych, co zależne jest od potrzeb fizycznych, jak również upodobań. Rzeczone zabiegi są powiązane z poczuciem, że ma się nieładnie ukształtowane narządy, lecz czasami wynikają też ze wskazań zdrowotnych. Bez względu na przyczynę, dla której kobieta zadecyduje o przeprowadzeniu rzeczonego zabiegu, potrzeba zgłosić się na spotkanie z chirurgiem, który po wykonaniu niezbędnych badań przedstawi możliwości wykonania zabiegu.


Korekta pochwy jak najbardziej możliwa
Zakres działania w wypadku plastyki narządów rodnych jest dosyć szeroki, więc pacjentki mogą dopasować rozległość zabiegu do własnych potrzeb oraz upodobań. Plastyce poddaje się w równym stopniu samą pochwę, jak również wargi sromowe. Kobiety mogą decydować się także na zabieg odtworzenia błony dziewiczej.

Tags: kobiety, Kości, bieganie, chirurg, pacjentki