Nowinki technologiczne na straży urody i zdrowia. Trochę pomocnych wskazówek

Posted on 11/07/2018 10:38pm

Coraz więcej osób w Polsce interesuje się swoim zdrowiem. Staramy się mądrze układać nasze dania, dbamy o stan naszego uzębienia, regularnie chodzimy na profilaktyczne badania do lekarza pierwszego kontaktu. tak samo jest z urodą, każdy z nas usiłuje wyglądać atrakcyjnie, w końcu jest to pierwsza z rzeczy, przez której pryzmat oceniają nas nowo poznane osoby. Na polskim rynku pojawia się coraz to więcej nowinek technologicznych, które mają nam pomóc w polepszeniu zdrowia i urody, a które jeszcze do niedawna nie były u nas dostępne.

Każdy z nas pragnie mieć
szczoteczka do zębów
Source: pixabay.com
zadbane, białe zęby, w końcu własny uśmiech to nasza sygnatura. Ostatnio w sklepach pojawiła się całkiem nowa, szczoteczka soniczna. jest ona wyśmienitą alternatywą dla osób, które używają szczoteczek elektrycznych, gdyż w przeciwieństwie do nich, nie uszkadza ona szyjek zębów a funkcje czyszczące ma tak samo skuteczne. Kolejną nowinką na naszym rynku jest ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, urządzenie coraz bardziej modne wśród Polaków. Pozwala ono uzyskać upragnioną wilgotność w naszym pomieszczeniu, nie wydaje żadnych dźwięków, w przeciwieństwie do klasycznych, elektrycznych modeli. Jedyny minus urządzenia, może być dostrzegalny dla miłośników czworonogów. Zwierzęta bowiem są przeczulone na ultradźwięki, i niektórym może to przeszkadzać. Dla pań, które pragną wyglądać ponętnie o każdej porze dnia i nocy, dobrą opcją będzie makijaż (zobacz też - pigmenty doreme) permanentny. Zaoszczędzi on nam także mocno czasu przy codziennej, rannej toalecie. Można go wykonać w dużej ilości salonów odnowy biologicznej, a ceny z roku na rok są niższe. Możemy sporządzić sobie tatuaż brwi, polepszyć kontur ust lub powiek, nałożyć na wargi koloryt o najlepszej tonacji. Makijaż wytrzyma przez kilka lat, nie zniknie nagle, po prostu zacznie naturalnie blaknąć.Dla tych, których zafascynowała szczoteczka soniczna, kolejnym ciekawym sprzętem może zostać najnowszej generacji depilator, również charakteryzujący się ultradźwiękami. Zobacz więcej: Serwis Jest on znacznie bardziej cichy niż standardowe urządzenie, przez co możemy go używać oglądając lubiany sitcom w telewizji.Jeszcze jednym jego atutem jest wodoodporność -
nawilżacz powietrza
Author: Joe Shlabotnik
Source: http://www.flickr.com
można zabrać go ze sobą pod natrysk bądź do wanny.Największą jednak wśród jego zalet jest duża delikatność - spowodowana właśnie częstotliwościami ultradźwiękowymi - nawet osoba o bardzo zaniżonym progu bólu będzie w stanie go stosować. Istnieją osoby, które w swym domu wymagają narzędzia skrajnie różnego, niż nawilżacz powietrza - mowa tu o pochłaniaczu wilgoci. Więcej: więcej szczegółów. Jest to rzecz, która sprawdzi się we pomieszczeniach z ryzykiem na pojawienie się grzyba, który wchłonie nadmiar wody z powietrza. Na rynku istnieje wiele nowych sprzętów i technik, które stworzono aby uczynić nasze życie wygodniejszym. Nawilżacz powietrza, pochłaniacz wilgoci, makijaż permanentny czy szczoteczka soniczna - to tylko kilka spośród licznych, ciekawych gadżetów, będących w zasięgu ręki każdego statystycznego Polaka.

Tags: zdrowie, uśmiech, delikatność