Odchudź się we własnym domu, czyli z hula hopem do przodu!

Posted on 29/12/2017 9:33am

Odchudzanie od zawsze kojarzy się z wyrzeczeniami i testowaniem charakteru. Wytrzymanie z rozpiską diety do końca jej trwania, zaliczenie biegowego kilometrażu - to wszystko ma nam umożliwić zdobycie upragnionej sylwetki, czy odporności . Zdajemy sobie sprawę, iż najzdrowszym „lekarstwem” na nadwagę i zasiedziałość jest ruch. Dotyczy to wszystkich ludzi. Łatwy, regularny, niekoniecznie wyczynowy ruch dotlenia mózg, podnosi sprawność ruchową, sprawia, że wydzielamy endorfina. Grupy biegaczy, kolarzy, triathlonistów, ale i górskich włóczykijów tylko to potwierdzą - szczęście to stan na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ruszyć się, zrobić (dosłownie) pierwszy krok, a kolejne będą tylko przyjemnością.

dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W kontekście konsekwentnego wysiłku fizycznego warto postawić sobie cel, któremu ma służyć. Czy ruch interesuje nas jako uzupełniacz czasu, czy może jako środek, którym doraźnie będziemy zbijać niepotrzebne kilogramy? Czy wybieramy prosty trucht, z tempem na wyczucie, czy przygotowujemy sobie program treningowy, na czas tygodnia, miesiąca z uwzględnieniem tempa? Czy wykonujemy tylko jedną aktywność, czy może staramy się urozmaicać nasze treningi? Pytań precyzujących cel i jakość treningu jest o wiele więcej, powyżej zostały przytoczone jedynie te najważniejsze. Mając jasno sformułowane odpowiedzi postanawiamy czego od siebie oczekujemy i jakimi środkami to uzyskamy.Dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Tracenie kilogramów może odbywać się na kilka możliwości. Od praktycznie najprostszego (lecz niekoniecznie najtańszego), czyli biegania, przez kupowanie karnetu i uczestniczenie w zajęciach fittnesu lub siłowni, po metody typowo domowe jak odchudzanie z hula hop. Wersja ze skakaniem znana jest od najmłodszych lat dziewczynkom, stąd nie dziwi też zupełna dominacja tego rodzaju odchudzania u płci pięknej. Hula hop z kółkiem dla dziewczynek łączy jedynie kształt. Profilaktyczny hula hop to nawet półtora kilogramów koła. Nierzadko zrobione jest z metalu. To kuszący wybór dla pań, które preferują urozmaicone odchudzanie. Hula hop aktywizuje sporą część mięśni brzucha, talii i pośladków zdecydowanie przybliżając nas do szczuplejszej figury. Dlatego drogie damy pamiętajcie - hula hop i do przodu!

Tags: mięśnie, wysiłek, Wybór