Palenie wydaj się być niezwykle złym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze uzębienie

Posted on 17/01/2018 12:24pm

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że palenie jest niezwykle niedobre dla zdrowia. Jednak, niektórzy nie są w stanie rzucić nałogu, gdyż jest on silniejszy od nich.


Jednakże, palenie nie powinno wpływać na biel zębów i oddech nałogowca.
pasty dla palaczy
Author: N i c o l a
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach istnieją już technologie, które dają możliwość firmom wypuścić na rynek nie tylko drażetki dla świeżego oddechu, ale też pasty dla palaczy. Mają one wielką liczbę aktywnych cząsteczek, które pozwalają zachować świeży oddech, ale też czyszczą szkliwo. Rzecz jasna, tego typu pasty muszą posiadać dużą ilość aktywnych środków - znacznie większą aniżeli pozostałe pasty. Wspomagają one jednak w przebarwieniach i w walce z próchnicą. Najczęściej pasty dla palących, posiadają mocno miętowy smak, żeby zniszczyć niemiły zapach w ustach. To ważne dla tych nałogowców, którzy nie chcą zerwać z nałogiem, ale chcą mieć komfort przy rozmowie z innymi ludźmi. Faktem wydaje się być to, że zwykle nawet sami nałogowcy powtarzają, że mocno przeszkadza im dym z papierosów oraz tzw. niefajny posmak w ustach. Z tego powodu niebywale dbają o to, aby często myć zęby. Niektórzy pastę wraz ze szczoteczką mają nawet w biurze. Wówczas są spokojni, że nie będą narażać swoich kolegów z zespołu na przykrość przebywania z osobą, która tylko co była na przerwie na papierosa.
Długie stosowanie pasty dla palaczy spowoduje, że mimo nałogu będziemy mogli mieć ładny i zdrowy uśmiech. Nie będziemy musieli się wstydzić swego uśmiechu.

Tags: uśmiech, przebarwienia, nałogi, zapach