Parę naturalnych metod, aby dodać sobie energii

Posted on 18/01/2018 11:31am

Optymalne nawodnienie organizmu jest konieczne, aby tlen dotarły do wszystkich komórek i równocześnie aby usuwać z organizmu toksyny.


Co się dzieje, kiedy nie pijesz dość wody? Organizm "inteligentnie" gospodaruje wodą, zatem wykorzystuje ją tylko w procesach najbardziej koniecznych do życia.


mięśnie
Author: Macnetize.com
Source: http://www.flickr.com
Starczy, aby twoje nawodnienie spadło o zaledwie 1-2 proc. niżej normy, a wydolność organizmu zmniejsza się aż o dziesięć proc. Czujesz się wtedy nerwowy, zirytowany, pojawiają się problemy z koncentracją, zawroty głowy, senność, zaparcia. Woda z plastrem cytryny czy limonki na dodatek uzupełni deficyty witaminy C w organizmie, zwiększając odporność.


Drugim sposobem na dodanie sobie energii może być Vigor Up cena jakiego nie jest nadzwyczaj wysoka, to suplement diety zawierający wyjątkowe połączenie wyciągów z owców guarany i liści yerba mate, jakiego energetyzujące działanie możemy odczuć już po pierwszym zastosowaniu. Standaryzowany wyciąg z guarany polepsza czas reakcji na bodźce, redukuje zmęczenie jak też dodaje werwy. Standaryzowany wyciąg z yerba mate wzmacnia wewnętrzne siły organizmu, zmniejsza odczucie zmęczenia. Celowo wyselekcjonowany ekstrakt z kakao zawiera teobrominę.


Witaminy z grupy B natomiast pomagają otrzymać energię z pokarmu, by wzmocnić witalność jak też wytrzymałość organizmu, są one niezbędne do prawidłowego działania systemu nerwowego oraz odpowiadają za właściwy przepływ informacji przez mózg. Zestaw minerałów oraz witamin - odpowiednie proporcje składników witaminowo-mineralnych uzupełniają deficyty jak też wzmacniają układ.

Tags: witaminy, lek, ciała, kłopoty