Piękny uśmiech to fundament pewności siebie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi

Posted on 10/02/2018 10:38am

Wszyscy wiemy, że uroda lub jej brak jest kwestią genów. Po naszych przodkach dziedziczymy kształt nosa, rodzaj włosów czy oprawę oczu. Często uważamy nasze charakterystyczne cechy wyglądu zewnętrznego za mankamenty i cierpimy z powodu kompleksów.
oczy
Author: TIM HOGGARTH
Source: http://www.flickr.com


Część z nich musimy po prostu zaakceptować, ale są pewne rzeczy, które możemy zmienić bez wielkiej ingerencji w naturę. Jednym z najlepszych przykładów potwierdzających tę tezę są zęby.


Tego, jak jak istotną funkcję w relacjach międzyludzkich pełni uśmiech nie trzeba nikomu udowadniać. Uśmiech jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę podczas poznawania nowych osób i umożliwia szybkie zjednanie sobie otoczenia. Białe i błyszczące zęby są także symbolem zdrowia, dodają uroku i rozświetlają całą twarz. Nic więc dziwnego, że osoby, których uśmiech odbiega od ideału, mają kłopot z nawiązywaniem kontaktu i śmianiem się w towarzystwie innych osób. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala uporać się z niemal wszystkim "zębowymi" problemami. Sprawdzonego dentystę znajdziemy w każdym mieście. Jeśli mieszkamy w Warszawie i interesuje nas profesjonalny dentysta (dodatkowe info) Ursynów może nam wiele zaproponować.


ortodonta warszawa ursynów
Author: SOLGAR
Source: http://aptekazawiszy.pl


Czasem jednak sam dentysta (więcej i więcej) nie wystarczy. Jeśli mamy problem z krzywym zgryzem powinniśmy się czym prędzej wybrać do dobrego ortodonty. Dzisiaj fachowcy w tej specjalizacji są w stanie czynić prawdziwe cuda.
Wprawdzie leczenie trwa dość długo, ale rezultaty warte są tego czasu. Jeśli chcemy, by naszymi zębami zajmował się prawdziwy ekspert, Warszawa Ursynów powinna być naszym pierwszym celem poszukiwań.

Tags: uśmiech, gry, leki, kontakt, zdrowia