Pięknym pragnąłby być każdy z nas

Posted on 04/12/2017 11:25am

Wielu dąży do bycia właśnie takim wszelakimi dostępnymi sposobami. Jedni trenują, by utrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, by cera odzyskała młodzieńczy blask, następni z kolei idą o krok dalej i korzystają z nowoczesnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnym zabiegom.
kosmetyka
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com


Tutaj nie ma miejsca na strach - ochota bycia atrakcyjnym jest silniejsza.


W tej gonitwie za pięknem zupełnie pomijamy fakt, że wśród nas znajdują się jednak i takie osoby, które czują się nieszczęśliwe z powodu różnorodnych mankamentów urody. Czasami borykają się z nimi od urodzenia, niekiedy też bywają one skutkiem niebezpiecznych wypadków. Widoczny defekt urody ma możliwość na dobre zniszczyć jakość życia i zabić uczucie atrakcyjności na stałe. Szpecące blizny, brak piersi u pań, nieładny, garbaty nos - to jedynie nieliczne defekty, które kradną całą radość życia. Szczęśliwie medycyna estetyczna w bardzo wielu przypadkach potrafi sobie z nimi radzić. Duże blizny można zlikwidować laserem - to jasne to może być bolesne, ale jak wiele radości może dostarczyć, nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Człowiek, który przez bardzo wiele lat żył w poczuciu niskiej atrakcyjności, ma możliwość poczuć się o wiele piękniejszym, jeżeli pozbędzie się chociażby uprzykrzającej życie blizny, czy bardzo brzydkiego nosa.


prezent
Author: Airnaturel
Source: www.airnaturel.pl


Takie pozbycie się mankamentu to nie jedynie aspekt wyglądu. Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na aspekt samej psychiki. Zlikwidowanie widocznego defektu niebywale zawyżą wartość samego siebie.
Wyposażeni w dobre zdanie o sobie, możemy góry przenosić. Zasada okazuje się prosta - atrakcyjni są zawsze bardziej pewni siebie i z tego powodu prawie wszystko im się w życiu udaje.

Tags: efekty, medycyna, piersi, miejsca