Przykładowe sposoby na modelowanie sylwetki czyli jak dużo panie mogą znosić żeby ładnie wyglądać.

Posted on 05/02/2018 9:25am

Z naszymi paniami to jest tak, że pewne miejsca chcą sobie pomniejszyć, a za to inne powiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a sposobów na to, żeby zyskał on odpowiednią wielkość i kształt będzie przynajmniej kilka. Jeszcze niedawno najpopularniejsze były silikonowe wkładki, lecz w ostatnim czasie odchodzi się od nich na rzecz innych metod.


kobieta, lekarz
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (więcej pomocy). Metoda ta cechuje się dużą skutecznością, ładnie kształtuje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W największym skrócie zabieg ten będzie polegał na pobraniu tłuszczu z innych części ciała i wszczepieniu go do biustu, wykonywany on jest najczęściej dwuetapowo. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z ud czy bioder, otrzymane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wstrzykuje je w dokładnie odmierzonej ilości do mięśnia piersiowego. Dzięki zastosowaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (kliknij strone) jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.


Pierwszym etapem wcześniej prezentowanego przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, zabieg ten cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele. Przeważnie robi się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie będzie występować największa ilość z nadmiarem tłuszczowych komórek, ale wiele pań decydować się również będzie na wykonanie go na jakiejś inne części ciała.


liposukcja
Source: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (serdecznie zapraszam) od jakiegoś czasu weszła do typowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie uda się poprawić przy pomocy diety czy ćwiczeń, dlatego też jedynym wyjściem na pozbycie się niepotrzebnego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg robi niewielkie nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez jakie następnie usuwa komórki tłuszczowe, a na koniec zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne parę dni nosić.

Tags: zabieg, technika, metoda, kosmetyka