Skuteczne sposoby na schudnięcie

Posted on 18/01/2018 11:13am

Pomysł na to, żeby prędko oraz sporo schudnąć, wpada niekiedy do głowy wielu ludziom, przeważnie podyktowane jest to potrzebą wbicia się w sukienkę na ślub przyjaciółki albo nagłym wyjazdem na urlop.


Błyskawiczne odchudzanie jednakże nie jest realne.
mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Pozbywanie się nadmiaru tłuszczyku jest procesem długookresowym, jaki – jeśli ma przynieść świetne oraz trwałe rezultaty – musi ciągnąć się kilkanaście miesięcy. Dietetycy są zgodni, że nie można schudnąć 20 kilo w parę tygodni. Bezpieczne chudnięcie to ubytek czterech kilogramów na tydzień, nie więcej. W jaki sposób taki efekt uzyskać?


Pij dużo wody. Ubytek już 1% wody z organizmu może spowodować spadek formy cielesnej i umysłowej aż o dziesięć %. Woda pomoże również oczyścić organizm z toksyn, jakie powstają w przebiegu spalania tłuszczowej tkanki. Konsumując powoli, łatwiej schudnąć, z tej przyczyny iż informacja o tym, że jemy dochodzi do mózgu dopiero po kilkunastu minutach. Daj zatem sobie dość czasu na spokojny posiłek - powinniśmy wtedy koncentrować się tylko na nim, nie przeglądając gazety, nie odbierając telefonów oraz nie korzystając z komputera. Wysypiaj się - jeśli Ci się zdarza siedzieć późno w nocy, powinieneś zacząć się wysypiać i kłaść się o w miarę stałych godzinach. Obniżona ilość snu powoduje, iż żołądek produkuje większą ilość kwasów żółciowych, co o wiele zwiększa nasz apetyt. Wybieraj artykuły bez sztucznych dodatków - barwników i pozostałych. Zwracaj uwagę na obecność soli albo glutaminianu sodu – ich duża ilość w jadłospisie wywołuje zatrzymanie wody w organizmie co daje rezultat obrzmienia.
Konsumujże co najmniej 3 posiłki dziennie, nie omijaj żadnego - pełnowartościowy posiłek jest nieodzowny do wyprodukowania odpowiedniej ilości energii. Jeżeli szukasz dietetyka w swym mieście, starczy iż wpiszesz w przeglądarkę odchudzanie Wrocław.

Tags: efekty, posiłek, sposób