Sposoby na podkręcenie wspólnych chwil już od pierwszych godzin czy dni po zaślubinach.

Posted on 22/06/2018 11:37am

Ślubne targi są miejscem, gdzie reklamują się firmy ze ślubnej branży, chcące sprzedawać swe usługi albo produkty przyszłym współmałżonkom. Kiedyś wystawcami byli najczęściej fotografowie, zachwalający swój warsztat, podpierając się portfolio w postaci paru pożółkłych albumów. Towarzyszyli im przedstawiciele z muzycznej branży, czyli po prostu wszelakiej maści i wielkości weselne zespoły.
masaż
Author: zaphodsotherhead
Source: http://www.flickr.com
Nie było wtedy firm cateringowych, jakie przygotują każdą imprezę, a zatem i wesela. W dowodnym miejscu, z jakimkolwiek tematem przewodnim i na nieograniczoną ilość gości. Nie było didżejów, to znaczy bardzo popularnych obecnie radosnych panów, którzy mają wystarczyć za całą orkiestrę i zarazem wodzireja. Didżej chyba jest lepszy i tańszy, bo nie będzie potrzebował tyle zjeść i wypić, jeśli ma mieć miejsce noclegowe, to mu wystarczy jedno łóżko a nie kilka pokoi. I co najważniejsze, na pewno nie będzie fałszował po wypiciu. Jeżeli nawet nieco uraczy się weselną wódką, to nie powinno to przecież wpłynąć jakość piosenek odtwarzanych z komputera lub płyty.Ale najciekawsze dopiero się będzie zaczynać. Mianowicie współcześnie na ślubne targi przybywają firmy na pierwszy rzut oka mało związane z tym biznesem. Jak bowiem traktować miejsce z napisem salon masażu (polecamy również masażystka Wrocław) w Warszawie - . Mogłoby się wydawać, że jest to oferent mający niedużo wspólnego ze szczęśliwymi nocami tuż po ślubie. No, może później niektórym może się przydać, lecz żeby tak zaraz po ślubie. I tu ciekawa rzecz, gdyż oferta jak najbardziej będzie na miejscu.

masażysta
Author: Ludovic ETIENNE
Source: http://www.flickr.com
Otóż hitem ostatniego czasu są nie tylko uroczystości weselne, ale raczej to, co się będzie działo po pożegnaniu ostatniego gościa. Chodzi oczywiście o słynną noc poślubną. Żeby przypadkiem nie okazała się klapą, co by mogło w negatywny sposób wpłynąć na późniejsze życie małżonków, proponuje się im różnorodne zajęcia. Mają one sprawić, że w sypialni nie będzie nudno już od początku. Specjalne fotografie, nagrywanie łóżkowych igraszek, i na koniec nauka relaksującego masażu , to oferty cieszące się największym zainteresowaniem zwiedzających.

Tags: masaż