Koniec z cellulitem

Posted on 11/07/2018 10:31pm

W nowoczesnych ośrodkach cellulit zwalcza się współcześnie z pomocą mezoterapii i zabiegów UltraSlim. UltraSlim stanowi przełom w redukcji cellulitu. Mezoterapia zaś jest już klasyczną metodą na pozbycie się cellulitu.
Zgrabne nogi
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Leczenie cellulitu za pomocą UltraSlim eliminuje cellulit w praktycznie każdym stadium. Liczba potrzebnych zabiegów jest wprost proporcjonalna do nasilenia problemu. Fala akustyczna emitowana przez narzędzie dociera w głąb skóry, na głębokość 4 cm, aktywizując komórki a także stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej wzmacnia funkcje przepuszczalności otoczki komórki, aktywując wymianę jonową na zewnątrz a także wewnątrz komórki. Te dwie fundamentalne zasady działania, na których opiera się zabieg UltraSlim jak też narzędzie Thermolift pozwalają na skuteczne, nieinwazyjne pozbycie się cellulitu. Szczegóły znajdziesz na tej stronieMezoterapia to nowoczesny sposób regeneracji skóry. Jest doskonałą techniką przeciwko starzeniu się skóry, wypadaniu włosów oraz powstawaniu cellulitu. Dzięki śródskórnemu podawaniu niedużych dawek substratów aktywnych we właściwe miejsca, tj. buzia, szyja, skóra głowy, uda a także brzuch gwarantuje szybko dostrzegalne rezultaty rewitalizujące. Zabiegi przeprowadza lekarz za pomocą specjalnego urządzenia do mezoterapii, dobierając substraty aktywne odpowiednio do typu zabiegu jak też potrzeb pacjenta. Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej a także zwiększa lipolizę komórek tłuszczowych, co doprowadza do całościowego ujędrnienia skóry a także usunięcia rezultatu skórki pomarańczowej". O pozostałych dostępnych strategiach walki z cellulitem dowiesz się wpisując w swój komputer frazę: cellulit zabiegi.Można również zajrzeć na stronę .

Teraz opowiem co nieco o szczególnego rodzaju epilacji. Chodzi o usuwanie owłosienia z twarzy. Najlepszą metodą na eliminację zbytecznego owłosienia są zabiegi laserowe. Epilacja laserowa IPL prowadzona jest w ciągu zabiegów, nastręcza trochę cierpliwości i na krótką metę nie jest tania lecz porównując koszty w dłuższej perspektywie, laserowe usuwanie owłosienia jest na pewno najbardziej wygodne i w najwyższym stopniu ekonomiczne. Zobacz: stronę

Tags: komórki, zabiegi, pacjenci