Twoi znajomi bardzo często śmieją się, iż siłownia to Twój drugi dom

Posted on 04/12/2017 10:04am

Cóż, troszkę racji w tym powiedzeniu z pewnością się odnajdzie. Bardzo lubisz sport i nic tego nie zmieni.


Zawsze byłeś osobą ogromnie aktywną fizycznie.
rodzina
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Jako nieduży chłopiec uwielbiałeś rower i piłkę nożną. Jako nastoletni młody mężczyzna byłeś zafascynowany bieganiem i grą w kosza. Dla Ciebie pogoda nie miała większego znaczenia - by się poruszać na świeżym powietrzu nigdy dla Ciebie nie było przeciwwskazań. Wraz z upływem czasu zacząłeś czerpać przyjemność z ćwiczeń na siłowni - teraz nie umiesz już z nich zrezygnować. Wygospodarowujesz sobie cztery kilkugodzinne wizyty w tygodniu i oddajesz się męczącym ćwiczeniom. Zacząłeś także właściwie się odżywiać, ponieważ wiesz, jak ważne dla osoby takiej jak Ty bywa zdrowe odżywianie i specjalne suplementy. Odnalazłeś dla siebie doskonale zaopatrzony sklep z odżywkami online i tam kupujesz konieczne Twojemu organizmowi odżywki. Niemało ćwiczysz, stosujesz dietę, a Twojego ciała, a przede wszystkim rzeźby mógłby Ci zazdrością niejeden nastolatek. Praca nad własnym ciałem popłaca, zdrowe żywienie też - Ty okazujesz się najbardziej dobrym na to przykładem. Trzeba także nadmienić, że dzięki temu też wyglądasz o wiele młodziej, aniżeli wskazuje pesel.


Mawia się, iż w zdrowym ciele zdrowy duch - coś w tym jest. Ty nawet nie jesteś w stanie określić, kiedy ostatni raz dokuczała Ci choćby głowa.
Odpowiedni sposób żywienia i ogromna porcja ruchu czynią Cię człowiekiem ogromnie twardym i odpornym na różnorodne dolegliwości. Tylko pozazdrościć.

Tags: ruch, organizm, suplement, zdrowe