W jaki sposób znaleźć dobrą opiekunkę dla dziecka?

Posted on 17/01/2018 12:31pm

Dobra niania jest na wagę złota. To gwarancja bezpieczeństwa twojego dziecka i cena twojego spokoju.


Jak wyselekcjonować tą idealną, o co ją zapytać, ile zapłacić oraz z jakiego powodu niekiedy warto przyjąć do pracy dwie niańki na raz? Powracasz do pracy i być może cieszysz się, iż czekają cię nowe wyzwania i zmienisz środowisko, a może robisz to niechętnie, jednakże nie masz innego wyjścia.


W obydwu przypadkach trzeba zmierzyć się z wyborem odpowiedniej opieki dla dziecka.


opiekunki wrocław
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com


tabletki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Na pewno podejdź do problemu mądrze jak też bez emocji. Nie mów, iż jakaś obca kobieta będzie ci się zajmować maluchem. Porozmawiaj o twoich wątpliwościach z mężem, wysłuchaj jego punktu widzenia i wspólnie określcie wasze oczekiwania. Pomyśl, że jakaś miła starsza (czy też młoda) kobieta, kochająca dzieci, zajmie się twym berbeciem i zapewni mu bezpieczeństwo jak też udaną zabawę. Myśl w sposób pozytywny oraz z takim nastawieniem szukaj dobrej piastunki. Najlepiej zapytać przyjaciół, sąsiadów. Być może znają kogoś wartego zaufania, kto zdołałby się zajmować dzieckiem. Może sąsiadka twojej przyjaciółki ma trochę wolnego czasu i kocha dzieci? Taka opiekunka z polecenia to nie anonimowa twarz. Może twoje koleżanki mają starsze maluchy, jakie wkrótce pójdą do przedszkola i nie będą już potrzebować niani? Jeżeli nie będzie szans na nianię z polecenia, czas na agencje piastunek oraz Internet.


Agencji piastunek jest dość sporo, zwłaszcza w większych miastach. Jeżeli zaś poszukujesz opiekunki przez internet, starczy napisać w przeglądarkę opiekunki Wrocław, a znajdziesz mnóstwo ofert z Twego miasta.

Tags: Internet, bezpieczeństwo, problem