Wakacje z dietą - nowa moda

Posted on 22/06/2018 6:30am

Wielu ludzi wyjeżdża na wakacje po to, aby zrzucić parę kilogramów. Kluczowa tutaj okazuje się dieta, a dużą popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się charakteryzują takie wczasy oraz dieta?


Na pewno chodzi o sposób spożywania posiłków, o ich rodzaj i jakość. Niezależnie od tego, czy wybieramy wczasy z dietą, czy też nie bierzemy jej pod uwagę, to warto pamiętać o kilku ważniejszych zasadach odżywiania się. Przede wszystkim warto spożywać zbilansowane posiłki w miarę regularnie – innymi słowy, warto jeść w miarę możliwości systematycznie, bogate w różne składniki posiłki i w stałych porach dnia, bez pomijania żadnego posiłku w ciągu dnia.

Powiązane artykuły: http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/218/217/250/Post_Daniela__przepisy/

Gdzie udać się na „zdrowe” wakacje?
Popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o „zdrowe” kierunki jest Grecja, Malta, czy Włochy – ogólnie kraje śródziemnomorskie, gdzie dieta jest bardzo lekka, spożywa się dużo warzyw, jak również bardzo dobrej jakości nabiał, czy ryby. Także jeżeli chodzi o ewa dąbrowska wczasy bierze się to pod uwagę. Ogólnie, pamiętając o paru ważnych zasadach, możemy jak najbardziej schudnąć w czasie wakacji. Warto również podkreślić fakt, że wiele osób lubi podczas wczasów imprezować. Niestety alkohol jest bardzo kaloryczny i to on może w głównym stopniu powodować podniesienie wagi i utratę odpowiedniej sylwetki.

Powiązane artykuły - http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/

Zasady odżywiania się w czasie wyjazdu
warzywa na stole
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Unikać należy jak najbardziej fast foodów, które nie dość, że są szkodliwe dla zdrowia (zawierają wiele substancji niewłaściwych, nienaturalnych, przy długotrwałym stosowaniu mogą faktycznie zdziałać bardzo dużo złego, zarówno jeśli chodzi o młody czy starszy organizm, jak i organizm w bardzo już podeszłym wieku), to dodatkowo są tuczące. Są to po prostu zazwyczaj same węglowodany oraz szkodliwy tłuszcz.


Nie powinniśmy sięgać po tego typu dania, czy przekąski. Warto natomiast postawić na naturę – starać się zjadać produkty jak najmniej przetworzone, takie, które są naprawdę jak najlepszej jakości. To powinno pomóc w zrzuceniu dodatkowych kilogramów i tym sposobem wrócimy z naszej wycieczki z przyciągającą wzrok opalenizną, a także z kilkoma kilogramami mniej. To naprawdę w praktyce nie jest takie trudne, tak jak może sądzimy i na pewno warto to wypróbować!

Tags: figura, dieta, przekąski, wczasy, wakacje, posiłki, waga