Światłoterapia to wspaniały sposób leczenia zaburzeń nastroju czy też innych zakłóceń połączonych z nastrojem

Posted on 03/12/2017 1:03pm

Słońce jest zalążkiem życia i żywości. Jego brak przeważnie jesienią i zimą sprawia zakłócenia podstawowych przebiegów fizjologicznych u ludzi.
leczenie
Author: Darron Birgenheier
Source: http://www.flickr.com
Lampy antydepresyjne jest bezbolesna i nie niesie ze sobą niebezpieczeństwa poparzenia skóry, bo lampy nie emitują promieniowania ultrafioletowego. Od normalnych lamp wyróżniają się nasileniem i barwą emitowanego światła. Zatem jeśli dojrzymy u siebie niepokojące sygnały między innymi stany przygnębienia, pobudzenie, senność, szczególnie w porze jesienno-zimowej, gdzie posiadamy niedostatek światła, należy niezwłocznie wdrożyć naświetlenie lampami antydepresyjnymi. Lampy przeciwdepresyjne można stosować w mieszkaniu czy też w pracy. Jest to ogromnie wygodne dla nas. Stosując oświetlenie przeciwdepresyjne każdego dnia bodaj dwa razy na dobę po 30-60 minut, z prostotą pozbędziemy się jesiennej chandry oraz uczucia stałego podrażnienia albo obojętności. Depresja sezonowa obejmuje ludzi bez względu na miejsce zamieszkania, strefę społeczną czy wykonywany zawód. Światłoterapia jest wskazana dla osób cierpiących na brak snu jak i dla osób robiących na zmiany czy dla tych którzy cierpią na syndrom jet lag, innymi słowy bezsenność wywołana zmianą czasu.emocje
Author: Kou Art
Source: http://www.flickr.com
Światłoterapia jest popularnym sposobem leczenia różnorodnych schorzeń czy chorób, jest użytkowana w wielu dziedzinach medycyny m.in. w dermatologii, w onkologii i neonatologii, a również przy stanach zapalnych. Natomiast lampa antydepresyjna w psychoterapii również zapewnia fenomenalne efekty w leczeniu depresji, postaci lękowych czy innych zakłóceń nastroju. Jest absolutnie bezpieczna oraz jest okazja ją używać razem z lekarstwami przeciwdepresyjnymi i także u ludzi z wadą wzroku. Wielkie wyniki stosowania lampy antydepresyjnej widać po pełnej serii naświetleń zaleconej w leczeniu zaburzeń samopoczucia.

Tags: dom, mieszkanie, skóra, bezsenność