Współcześnie dużą uwagę przywiązuje się do kultu młodości. Prezentacja ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.

Posted on 11/07/2018 9:48pm

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła kolosalne ewolucję w ostatnim czasie, skończyła być tematem tabu i coraz więcej osób po nią sięga. Ważne, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to wizytówka młodości i zdrowia, a także dobrego humoru.

zadbane ciało
Author: Best Brands PR
Source: Best Brands PR
Wiecznie młodzi nigdy nie będziemy, a do tej momentu nie wprowadzono eliksiru młodości, przeto nie ma nic złego w korzystanie po zabiegi, które opóźniają procesy starzenia i oddziaływają na ujędrnianie skóry (ujędrnianie skóry).

Kobiety bardzo wielokrotnie skupiają się na troszczeniu się o twarz, w momencie gdycałkiem zapominają o szyi. Zaniedbanie tej części ciała sprzyja ostatecznym zmianom w kształcie skóry, która robi się nieatrakcyjna i mało ubita. W takiej sytuacji zupełnie słuszne wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na dźwignięciu skóry szyi, poprzez naciągnięcie jej po zewnętrznych stronach szyi, usuwa się w ten sposób przyrost zwisającej skóry. W rezultacie, lifting szyi, jest obowiązkowy, wtedy gdy dochodzi do wątłości mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach -Piękne nogi na plaży
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia. Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud. Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków. Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza - .

Tags: medycyna, młodość, ultradźwięki