Życie w obecnych czasach bywa nieproste - wszyscy gdzieś gnają oraz robią kariery, często zapominając o potrzebnym odpoczynku

Posted on 17/01/2018 12:31pm

Organizm ludzki może wiele wytrzymać. Jesteśmy tak przygotowani do adaptacji do zmiennych warunków, że za sprawą tej cechy jako gatunek nadal żyjemy.
Rehabilitacja
Author: Mariposa Veterinary Wellness Center in Lenexa, KS
Source: http://www.flickr.com


Obecnie przejawia się to w tym, że niektórzy są w stanie zwykle pracować po kilkanaście godzin na dobę przez dłuższy okres. Ale czy powinni?


Nasz organizm może wytrzymać krańcowe zmęczenie, ale nie bez końca. Gdy nazbyt długo będziemy go eksploatować, to w pewnym momencie zacznie się buntować. Będziemy kiepsko się czuć, możemy wtedy wylądować w szpitalu. Możliwe, że pojawi się również depresja. Bywa ona reakcją naszego organizmu nie tylko na wycieńczenie. Jest to niezwykle skomplikowana choroba, na którą cierpi spora część społeczeństwa. Musimy zatem podumać, jak w łagodny sposób próbować z nią walczyć dzięki preparatom opartym na naturalnych składnikach.


arktyczny korzeń
Source: http://sklep-epapierosy.pl/


Arktyczny korzeń jest uznawany w medycynie chińskiej od stuleci. Występuje w górach w północnej Azji. Inaczej bywa również zwany różańcem górskim. Analizy nad nim rozpoczęły się dopiero w ostatnim wieku, ale już teraz zdajemy sobie sprawę z tego, że posiada rewelacyjne właściwości. Zwiększa odporność na stres i wyrównuje poziom ciśnienia krwi. Wydaje się być bardzo pomocny przy stanach lękowych, ponieważ wpływa całościowo na lepsze samopoczucie.
Dodatkowo, ostatnie testy dowiodły, że arktyczny korzeń może wspomagać bój z Alzheimerem, ponieważ dobrze wpływa na pamięć oraz proces zapamiętywania. Należy więc podumać o nabyciu tego specyfiku, który jest całościowo bezpieczny w stosowaniu.

Tags: czas, ciała, testy