Z jakich powodów gabinety kosmetyczne są obecnie tak popularne, kto najczęściej z nich korzysta.

Posted on 07/02/2018 7:40am

Dbanie o swój wygląd jest coraz powszechniejsze, bardzo dobrze to zresztą widać po ilości otwieranych gabinetów kosmetycznych, które mają cały czas zajęcie. Ich klientami są głównie kobiety, choć coraz częściej pojawiają się w nich także mężczyźni, jakim zaczyna należeć na swoim wyglądzie.
Zabieg na specjalną okazję
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Dla nich również znajdzie się kilka zabiegów, za pomocą których mogą o siebie zadbać, jeden z nich to przykładowo mikrodermabrazja Katowice. Mikrodermabrazja polega na tym, że za pomocą specjalnych mikrokryształków ścierana zostaje wierzchnia warstwa skóry, przede wszystkim stary naskórek. Jest to jedna z bezpieczniejszych metod używanych do poprawiania stanu skóry, a równocześnie daje ona naprawdę dobre rezultaty. Skóra po takim zabiegu będzie dużo ładniejsza, a równocześnie zabieg >> Instytut Oka - Dzięgielewska stymuluje ją do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych.


O ile na zabieg - można tutaj znaleźć - mikrodermabrazji coraz częściej decydują się panowie, to depilacja laserowa Śląsk przeważnie jest wybierana przez panie. Rzecz jasna zdarzają się i panowie, jacy chcą skutecznie się pozbyć swoich włosów, lecz ich ilość jest naprawdę niewielka. Wśród licznych technik depilacji lasery charakteryzują się dużym poziomem skuteczności, dlatego też w ostatnim czasie szturmem się wdarły do gabinetów kosmetycznych.
Działanie ich polega na tym, że odpowiednio dobrane światło kieruje się na włosowe mieszki, które w wyniku temperatury całkowicie się niszczą. Dzięki temu wykonany taką metodą zabieg może dać długotrwałe efekty bez żadnych skutków ubocznych.

Tags: Mężczyźni, laser, efekt, sposób