Z jakiego powodu e papierosy są tak popularne, na jakiej zasadzie one działają.

Posted on 07/10/2018 7:17am

Tytoń to jeden z największych ludzkich nałogów, chociaż lekarze wszem i wobec głoszą, że jego palenie jest bardzo szkodliwe. Rzeczywiście wieloletnie badania potwierdziły bezpośrednie związki palenia z rozmaitymi schorzeniami płuc i innych narządów, łącznie z nowotworami.

A wszystko przez to, że w czasie palenia zaczynają się wydzielać dziesiątki rozmaitych związków chemicznych, niekiedy bardzo trujących, i przez płuca będą one przenikać do organizmów palaczy powodując tam duże spustoszenie. Kolejną sprawą będzie nikotyna, bardzo silnie ona uzależnia i dlatego też palącym osobom tak trudno jest czasami zerwać z nałogiem.

elektroniczny papieros
Author: Lindsay Fox
Source: http://www.flickr.com
W większości krajów zaczęły dotykać liczne ograniczenia, od zakazu palenia w publicznych miejscach aż po ciągłe podnoszenie cen papierosów. Dlatego też przez ostatnie lata wymyślono wiele pomysłów, żeby ludzie rzucający palenie [Apteka Kocmyrzowska] w jakiś sposób mogli dać sobie radę z nikotynowym głodem. Dopiero ostatni z nich, to znaczy e papierosy przyjął się na dobre, i przy jego pomocy spora ilość osób palących nałogowo zaczęła się odwracać od typowego tytoniu.Zasada działania tego typu papierosów jest bardzo prosta. W niewielkim przyrządzie który wyglądem przypomina klasycznego papierosa jest podgrzewany odpowiedni płyn, zawierający w sobie nikotynę. Obłok pary wdychany jest następnie przez osobę palącą, ale wielkim plusem tego rozwiązania jest to, że w parze tej w zasadzie nie występują żadne szkodliwe związki.

papierosy, palenie
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Także sama konstrukcja jest prosta, urządzenie najczęściej zawiera zbiorniczek z płynem, rurkę do wdychania, a do podgrzewania i wytwarzania pary najlepszy clearomizer . Aktualnie można je kupić w wielu różnych miejscach. W praktycznie każdej galerii handlowej znajduje się przynajmniej jedno stoisko z tego typu produktami, a jeśli ktoś nie będzie miał ochoty daleko jeździć, to ciekawą opcją może być dla niego e papierosy sklep internetowy. W tego typu sklepach zakupić zarówno same papierosy, jak również ogromną ilość liqiudów o różnych smakach i inne przydatne akcesoria- zobacz przykładowo

Tags: tytoń, nałogi, nikotyna, palenie