Zaciekaw się masażem biurowym, gdyż Twoi robotnicy mogą być jeszcze bardziej efektywni

Posted on 20/09/2018 7:23am

Ból kręgosłupa, ramion oraz karku? To z pewnością pierwsze objawy siedzącego trybu życia. Wiadomo, iż przed tym nie uciekniesz, bowiem kłopotliwie byłoby nieoczekiwanie zmienić specjalizację, w jakiej pracujesz.


masaż biurowy
Author: Dawtona
Source: Dawtona
O ile jesteś zatrudniony w kilkusetosobowej firmie to być może warto byłoby podsunąć szefowi pomysł to wynajęciu fizjoterapeutów.


niemowlak
Author: julie corsi
Source: http://www.flickr.com


W chwili obecnej masaż (http://vivamedica.pl/) biurowy, (odkryj więcej tutaj) nazywany inaczej Work Site jest coraz bardziej słynny. Na wynajęcie eksperta z branży fizjoterapii decyduje się dużo firm. Jest to spowodowane tym, iż pracownicy przynoszą tonę zwolnień lekarskich, skarżą się na bóle kręgosłupa i przemęczenie. O ile pragniesz z tym skończyć to masaż w pracy Kraków (kliknij nasz profil: rehaexpert.pl/oferta/masaz-work-site/) dla firm (zobacz informacje) musi Cię zainteresować. Na początek trzeba skonsultować się z wybraną spółką i dopytać o szczegóły. Bez wątpienia okaże się, iż zaproponują Ci całościowe usługi, w związku z tym Ty nie będziesz musiał się już niczym zamartwiać. Masaż realizowany jest przez ciuchy i bez użycia jakichkolwiek kremów, balsamów czy oliwek. Dzięki temu zwykle wykonywany jest podczas lunchu lub przerwy na kawę. Trwa on nie więcej, niż 15 minut, dzięki czemu nie absorbuje pracownikowi zbyt wiele cennego czasu. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że do wykonywania takiego masażu biurowego konieczne będzie wyspecjalizowane krzesło, jednak spora część firm zapewnia też swoje krzesło, więc nie będziesz zobligowany do kupna.


Jeżeli Twoi pracownicy są przez cały czas przemęczeni i zmagają się ze stresem to bezspornie nagrodą dla nich będzie tego typu masaż. Możesz potraktować to jako pewną zapłatę za osiągane wyniki swoich pracowników.

Tags: dom, stres, zakup, konie, usługi