Zagwarantuj twojemu ciału należytą liczbę budulca

Posted on 24/12/2017 3:28pm

Białko w naszym organizmie odgrywa najróżniejsze misje: odbudowuje tkanki, także mięśnie, uczestniczy w podwyższaniu odporności, odnawia skórę, reguluje gospodarkę hormonalną i bierze udział w procesie trawienia i powoduje na uczucie sytości.


Dlatego, jeśli uprawiasz regularnie sport i pragniesz posiadać świetnie ukształtowaną figurę, to warto, zebyś swoją dietę poszerzył o suplementarne proteiny.
Jako uzupełnienie menu, świetnie sprawdzi się odżywka białko trec whey 100 - pokaż szczegóły -, ponieważ dzięki niej prościej dostarczysz ciału niezbędnego budulca i zbilansujesz makroskładniki.


jogging
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com


Ten dodatek, z powodzeniem mogą dawkować wszyscy trenujący, a też osoby, jakie mają trudności w zapewnianiu protein swojemu ciału.


towar
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Odżywka białko trec whey 100, posiada w strukturze, ekstrakt białka serwatkowego, jaki bardzo prosto rozpuszcza się i jest dobrze przyswajalny. Trzeba również zaznaczyć, że izolatka serwatki ma największą wartość biologiczną wśród białek, więc twój organizm może wykorzystać maksimum białka, jakie mu dostarczymy. Preparat wzbogacony jest również o różne substancje, które uatrakcyjniają smak, jak chociażby: kakao, połączone ze smakiem truskawkowym, czy nawet kawowym. Do każdorazowego koktajlu można też dodać spirulinę jest jak zdrowy detoks.
Trzeba pamiętać, aby twoja dieta była dobrze zbilansowana, a dodatkowe proteiny dostarczać w zależności od własnego zapotrzebowania, dopasowując je do tygodnia ćwiczeń.


Zadbaj o białko w twoim ciele i ciesz się zdrową sylwetką.

Tags: dieta, trening, temat, substancje