Zaliczasz się do grupy miłośników herbaty? Postaw na zieloną i czerwoną!

Posted on 04/08/2018 7:32am

Wiele osób nie wyobraża sobie ranka bez filiżanki pobudzającej kawy. Są jednak i tacy, którzy kawy nie lubią, a zamiast niej preferują herbatę. Czasy, kiedy mieszkańcy naszego kraju sięgali przede wszystkim po herbatę czarną już dawno minęły. Dzisiaj jesteśmy naprawdę mocno świadomi tego, co jest dla nas zdrowe. I właśnie dlatego rośnie liczba osób, które sięgają po herbatę zieloną i czerwoną.

zielona herbata
Author: Panda Tea
Source: http://www.flickr.com
Zielona herbata sklep, którą ma do zaoferowania to prawdziwa skarbnica cennych dla naszego organizmu składników. Zawarte są w niej tak zwane flawonoidy, które przyczyniają się do wzmocnienia ścian naszych naczyń krwionośnych. Równocześnie zapobiegają one tworzeniu się zakrzepów, które stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia. Regularne sięganie po zieloną herbatę pomaga uregulować również ciśnienie tętnicze krwi. Dzięki temu zielona herbata skutecznie chroni przed zawałem mięśnia sercowego oraz udarem krwotocznym mózgu. Garbniki, które również są w niej obecne w naprawdę ogromnej ilości to składniki zmniejszające ryzyko zachorowania na nowotwór. Powinno się pamiętać, że zielona herbata pomaga także walczyć ze zbędnymi kilogramami. Wszystko dlatego, że przyspiesza metabolizm. Dodatkowo wspomaga proces usuwania toksyn z naszego organizmu. Przestudzony napar można wykorzystywać do przemywania oczu. Zielona herbata sklep, którą ma do zaoferowania (sklep internetowy camellia sinensis) może doskonale zastąpić tonik oraz środek do demakijażu.
sypana herbata
Source: pixabay.com[Czerwona herbata sklep (czerwone herbaty wysokiej jakości), którą ma w swojej ofercie jest tak samo cenna, co opisana powyżej herbata zielona. Wiele osób sądzi, że czerwona herbata sprzedawana jest w naszym kraju od niedawna. Okazuje się jednak, że to właśnie czerwoną herbatę parzyliśmy w czasach PRL. Dostępna była pod odrobinę spolszczoną nazwą Ulung. Herbata czerwona sklep, którą ma do zaproponowania postrzegana jest jako świetny środek na odchudzanie. I rzeczywiście jej regularne spożywanie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Trzeba jednak wiedzieć, że efekty widoczne są dopiero wtedy, kiedy każdego dnia pije się od pięciu do sześciu filiżanek. Należy rzecz jasna dołączyć do tego odpowiednio zbilansowaną dietę – sama czerwona herbata nie pozbawi nas nadmiaru kilogramów. Bardzo dobrze wspomaga jednak walkę o zgrabną sylwetkę, która zawsze powinna być walką na kilku frontach.

Tags: odchudzanie, zielona herbata