Zdrowa załoga jako inwestycja dająca pracodawcy wymierne zyski.

Posted on 21/06/2018 9:44pm

Zdrowi pracownicy to lokata, jaka daje chlebodawcy namacalne korzyści. Nadzwyczajne przedsięwzięcia dla małych i umiarkowanych firm to pełna gama rozstrzygnięć w obrębie programów profilaktycznych dla przedsiębiorstw, jakie chcą troszczyć się o stan zdrowia swoich pracujących. Wykłady i seminaria na temat przeciwdziałania i terapii wybranych chorób, np. metod walki ze stresem, zapobiegania wadom postawy, to tylko poniektóre programy profilaktyczne. Większość osób pracujących skarży się na bóle pleców.


relaks
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Masaż biurowy jest wspaniałym wybiegiem na dolegliwości pojawiające się w miejscu pracy. Jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku, lub płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, jaka umożliwia w pracy rozluźnić się, sprowadzić ulgę przeciążonym mięśniom, wyładowywać zbierające się napięcie, oswobodzić się od towarzyszącego nam stresu, także naładować nas energią do dalszych przedsięwzięć.

W trakcie masażu biurowego w pracy, pracownik siada na celowo zaplanowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować ubrań, bowiem masaż jest przeprowadzany przez ubiór. W czasie masażu nie zostaje podważona prywatność i intymność pracownika, usiądzie on na umyślnie zaplanowanym krześle gwarantującym komfortową pozycję. Masaż biurowy w pracy polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, również na barki i kończyny górne.
relaks w pracy, profilaktyka
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
Fachowcy mogą również nauczyć prawidłowego siadania i wstawania, zaproponują komplet ćwiczeń, jakie pracownicy mogą sami wykonywać w czasie krótkiej pauzy.


Oferta masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, jaki przynosi odprężenie w miejscu pracy, bez utraty czasu na dojazdy. Zaoferowanie pracownikom masażu biurowego w pracy podniesie kreatywność, podwyższy energię i stopień koncentracji. Zdrowi i skorzy do pracy pracownicy to niższe wydatki, jakie występują w wypadku zwolnień chorobowych.

Programy profilaktyczne mają na celu rozszerzanie potencjału wigoru osób pracujących, poprzez opracowywanie całościowych planów, także wdrożenie ich wyłonionych elementów w życie.

Tags: zdrowie, stres, praca, PRacownik