Zdrowi pracownicy jako inwestycja dająca chlebodawcy wymierne korzyści.

Posted on 29/12/2017 9:33am

Zdrowi pracownicy to inwestycja, jaka przynosi chlebodawcy namacalne korzyści. Szczególne oferty dla małych i przeciętnych jednostek to pełna paleta rozwiązań w obrębie programów profilaktycznych dla przedsiębiorstw, jakie chcą troszczyć się o zdrowie swoich pracowników. Wykłady i seminaria na temat zapobiegania i terapii wyłonionych schorzeń, np. sposobów walki ze stresem, zapobiegania wadom postawy, to zaledwie niektóre programy profilaktyczne. Większa część osób pracujących uskarża się na bóle pleców.
profilaktyka dla pracowników
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Masaż biurowy w pracy jest doskonałym rozstrzygnięciem na uciążliwości pojawiające się w miejscu pracy. Jest planowany dla każdego, niezależnie od wieku, lub płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, jaka pozwala w pracy rozluźnić się, sprowadzić ulgę przeciążonym mięśniom, rozładować gromadzące się stresy, oswobodzić się od towarzyszącego nam stresu, również naładować nas werwą do dalszych działań.

W czasie masażu biurowego w pracy, pracownik siada na celowo zaprojektowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować odzieży, albowiem masaż jest wykonywany przez ubranie. W czasie masażu nie zostaje naruszona prywatność i intymność pracownika, siada on na celowo zaplanowanym krześle umożliwiającym wygodną pozycję. Masaż biurowy z WorkMed polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, oraz na barki i kończyny górne.
jak zrelaksować pracowników
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści powinni również nauczyć prawidłowego siedzenia i wstawania, zaproponują komplet ćwiczeń, jakie kadra może sama wykonywać w czasie krótkiej przerwy.


Programy profilaktyczne posiadają na celu wzbogacanie potencjału zdrowia ludzi pracujących, przez opracowywanie kompleksowych projektów, oraz zastosowanie ich wybranych fragmentów w życie.
Propozycja masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, który przynosi rozluźnienie w miejscu pracy, bez straty czasu na dojazdy. Zaproponowanie pracownikom masażu biurowego w pracy podwyższy kreatywność, powiększy dynamikę i stopień skupienia. Zdrowi i chętni do pracy pracownicy to mniejsze koszty, jakie występują w przypadku zwolnień chorobowych.

Tags: zdrowie, stres, praca