Zdrowie i higiena: dobre produkty dla niemowląt

Posted on 16/09/2016 1:24pm

Gdy przychodzi na świat dziecko trzeba zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubrań, kosmetyków, szeregu przyborów potrzebnych maluchowi. Oprócz standardowych punków takich jak body, balsamy, pieluszki i wanienka, warto także wzbogacić wyprawę w inne gadżety, które zapewnią dziecku właściwy poziom bezpieczeństwa oraz higieny.


sklep z zabawkami
Author: Dafi
Source: Dafi


Na jakie przedmioty warto zwrócić uwagę?.


Chłopczyk
Author: Debbie Hallsworth
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednia higiena jest niezwykle istotna dla zdrowia dziecka, zwłaszcza w pierwszym etapie jego życia. Szczególną dbałością należy wykazać się podczas przygotowywania posiłków. Woreczki do sterylizacji to prosty sposób na pozbycie się zarazków i bakterii. Woreczki do sterylizacji, które wkłada się do kuchenki mikrofalowej rewelacyjnie zastępują klasyczne sterylizatory. Są idealne do sterylizacji butelek, smoczków, a nawet laktatorów oraz wielu innych produktów dla niemowląt. Jeden woreczek można wykorzystać około 20 razy. Małe wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie oraz bezproblemowe stosowanie również poza domem. Poza tym zestaw torebek jest tańszy niż tradycyjny sterylizator.


woreczki do sterylizacji
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Dla zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka istotna jest nie tylko czystość butelek, ale również właściwy dobór smoczków. Tu z pomocą przychodzą smoczki do butelek Tommee Tippee. Wyjątkowe smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi seria Closer to Nature, która opracowana została we współpracy z ekspertami w dziedzinie laktacji, tak by smoczki naśladowały miękkość matczynej piersi oraz naturalną elastyczność. Tego typu smoczki będą idealne, gdy świeżo upieczona mama chce łączyć karmienie piersią i butelką. Ponadto odpowiednia prędkość przepływu pokarmu zapobiega zakrztuszeniom. Marka Tommee Tippee zapewnia także szeroki wybór smoczków uspokajających, a także kubeczków dla większych dzieci.


Uwagę zwraca również kolekcja pojemników na pieluchy. Pojemniki wyposażone są w specjalne zatrzymujące brzydki zapach oraz zabijające zarazki. To higieniczny sposób utylizacji zużytych pieluszek.

Tags: maluch, matka, oferty